Sema Denker, Selin Ciğerci’yi Demet Akalın üzerinden vurdu!

Şeyma Subaşı'yı eleştiren Selin Ciğerci'ye gazeteci Sema Denker yanıt verdi. Denker, ünlü fenomene "Demet Akalın'la yatan cahil kalkar" dedi...

Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’yı okula başladığı gün yalnız bırakması sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Melisa’nın okula gittiği sıralarda Ibiza’dan fotoğraf paylaşan Subaşı’yı Selin Ciğerci de “Bugün evladının ilk okul günü olup tatile giden annelerde var” sözleriyle iğnelemişti.

“DEMET’LE YATAN CAHİL KALKAR!”

Ünlü fenomene yanıt gazeteci Sema Denker’den geldi. Denker, Cigerci’ye ”Demet’le yatan cahil kalkar. Yahu kadının çocuğunun okulu 9 Eylül’de değil, bir hafta önce açıldı. Baba ve anne ilk gün çocuklarının yanındaydı. Kadın bir hafta sonra sevgilisinin yanına gitti. Hayır ben Şeyma’yı savunmuyorum. Hani arkadaş, anne olamıyorsun diye bel altı vurucaksın, anladık. Ama bir araştırın da vurun yahu. Sen ve ekürin” sözleriyle yüklendi.

Selin Ciğerci’nin yakın arkadaşı Demet Akalın da önceki gün A Milli Kadın Voleybol takımının başantrenörü Giovanni Guidetti hakkında yorum yapmıştı. “Koçumuz niye Türk değil, kaybetmezdik.” diyen ünlü popçu sosyal medya üzerinde topa tutulmuştu. Sporseverler, İtalyan Guidetti’nin Türkiye’ye Demet Akalın’dan daha çok hizmeti olduğunu ifade etmişti.

Sema Denker