Selin Ciğerci’nin hayatı film oluyor!

Dj Selin Ciğerci, hayatını film yapacağını açıkladı...

Selin Ciğerci-hayatını-film-yapıyor

Sosyal medya fenomeni DJ Selin Ciğerci, hayatını sinema filmi olarak beyaz perdeye uyarlayacak. Selin Ciğerci müjdeli hesabı sosyal medya hesabından paylaşarak duyurdu. Yaklaşık 4 yıl önce cinsiyetini değiştiren ve önceki hayatında “Bebek Okan” lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni, hayatını film yapacak. Selin Ciğerci’nin filmi, cinsiyetini değiştirdikten sonra yaşadığı zorlukları ve verdiği mücadeleyi konu edinecek.

Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirmeden önce ailesinin bu duruma karşı çıktığını verdiği röportajda söylemişti. Babasının Türkiye’de ismini açıklamadığı ve hazır giyim mağazaları zincirinin sahibi olduğunu söylemişti. DJ olarak yaşamını devam ettiren Selin Ciğerci, 8 ay önce Ebru Polat ile “5 Karat” adında single çıkarmış ve şarkı şuana kadar Youtube’da 17 milyon kez izlendi.

Ünlü DJ Selin Ciğerci sosyal medya hesabından hayatını film yapacağına dair iddiaları doğruladı. Selin Ciğerci, Instagram hikayelerinde hayatını beyaz perdeye taşıyacağının doğru olduğunu itiraf etti. Çıkaracağı film anne babaların, çocuklarına karşı nasıl davranmaları gerektiği konusunda öncülük edebilecek senaryo ile yazılacağını söyledi. İzleyenleri hem ağlatıp hemde güldürecek şekilde film hazırlayacağını söyleyen Selin Ciğerci, filmde oynayacak oyuncuların belli olmadığını yazdı. Başrol olarak kendisinin oynayacağı filmin çekimlerine 2020 yılının yaz aylarında başlayacağını ifade etti. Anne ve babaları bilinçlendirmek için yapılacak filmin ihlamını ise sosyal medya hesabına gelen mesajlardan aldığını itiraf etti.

Selin Ciğerci’nin hayatını konu edinecek filmin senaryosu, yönetmen ve oyuncu kadrosu bir hayli merak ediliyor.