Selin Ciğerci, Sema Denker’e savaş açtı!

Şeyma Subaşı'ya hakkındaki eleştirisine yorum yapan gazeteci Sema Denker'e sinirlenen Selin Ciğerci, Denker'in Instagram hesabının kapanması için gazeteciyi spamladı. Ciğerci'nin takipçileri de Denker'i spamlamaya başlayınca gazetecinin hesabı kapanma noktasına geldi...

Takip Et:

Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’yı okulunun ilk gününde yalnız bırakıp sevgilisi Guido Senia’nın yanına Ibiza’ya gitmesini eleştiren Selin Ciğerci’ye gazeteci Sema Denker yanıt vermişti. Denker, Ciğerci’ye yakın arkadaşı Demet Akalın’ın üzerinden gönderme yapıp ”Demet’le yatan cahil kalkar. Yahu kadının çocuğunun okulu 9 Eylül’de değil, bir hafta önce açıldı. Baba ve anne ilk gün çocuklarının yanındaydı. Kadın bir hafta sonra sevgilisinin yanına gitti. Hayır ben Şeyma’yı savunmuyorum. Hani arkadaş, anne olamıyorsun diye bel altı vurucaksın, anladık. Ama bir araştırın da vurun yahu. Sen ve ekürin” ifadelerini kullanmıştı.

“BEL ALTI VURAN BEN MİYİM, SİZ MİSİNİZ?”

Denker’in Instagram hesabını paylaşan Selin Ciğerci, gazeteciyi spamladığını belirten ünlü fenomen şunları söyledi:

“Bunu yazan bir gazeteci kadın Sema Denker. Cevabını story’lerimde vereceğim. Belden aşağıya vuran kim ben miyim siz mi? Hani arkadaş anne olamıyorsun, cevap vermek ne demek! Konunun Demet’le alakası olmadığı halde Demet’e cahil demek ne demek. Hepsinin cevabı az sonra story’lerimde sizi spamladım. Demet de spamladı. Amacınız haber olmak belki. İnşallah beni takip eden bu yazdığınıza sinirlenen onca kadın da benim gibi spamlamaz sizi.”

Selin Ciğerci’nin takipçileri de Sema Denker’i spamlamaya başlayınca gazetecinin hesabı kapanma ile karşı karşıya kaldı. Denker, takipçilerinden yardım istedi.