Selin Ciğerci muradına erdi!

Selin Ciğerci, önceki akşam düzenlenen görkemli düğünle hayatını 2 yıllık sevgilisi Gökhan Çıra ile birleştirdi...

Takip Et:

Sosyal medyada paylaştığı videolarla adını duyuran Selin Ciğerci, 2 yıldan uzun süredir hayatında olan futbolcu Gökhan Çıra ile dün akşam nikah masasına oturdu. İstanbul’da bulunan lüks bir otelde gerçekleşen görkemli düğünde Selin Ciğerci 40 kiloluk gelinlik giydi. Düğün günü toplam 4 gelinlik giyen Selin Ciğerci’nin baba evinden çıkışından itibaren her adımı sosyal medyada ilgiyle takip edildi. Babasının Selin Ciğerci’ye altın kemer takması çok konuşuldu.

SELİN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Düğün öncesi yakın kız arkadaşlarıyla ufak bir parti düzenleyen ünlü fenomen, düğüne dair her anını 2.3 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştı. Düğün öncesi çok az kişinin gördüğü 40 kiloluk gelinlik ve yanında eşi Gökhan Çıra ile tören alanına giren Selin Ciğerci, alkışlarla sahneye geçti. Demet Akalın’ın şahit olduğu nikahta Selin Ciğerci gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü isimlerin akın ettiği Selin Ciğerci’nin düğününe aralarının açık olduğu konuşulan yakın arkadaşı Demet Akalın’ın gelip gelmeyeceği merak konusuydu. Akalın, eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile düğüne katıldı. Dansçıların görsel bir şölene imza attığı yer düğün töreninde Alişan ve Linet sahneye çıktı. Alişan, sahnede ilk dansını eşi Buse Varol ile birlikte yaptı. Ünlü çiftin romantik anları sosyal medyada yayınlandı.

Gökhan Çıra’nın düğünde arkadaşları ile birlikte harmandalı oynadığı anlar büyük alkış aldı. Düğünde ilginç görüntülerde ortaya çıktı. Gelin çiçeğini atan Selin Ciğerci’nin arkasında bulunan arkadaşları çiçeği yakalamak için yerlerde yuvarlandı. O anlar sosyal medyada çok konuşuldu. Selin Ciğerci düğün biter bitmez Instagram’da adını Selin Ciğerci Çıra olarak değiştirdi.