Selena Gomez ve Aleyna Tilki’nin kilo kabusu!

(Magazinn.com Analiz) - Aleyna Tilki henüz hayal ettiği gibi dünya starı olamadı ama son günlerde bir dünya starıyla aynı kaderi yaşıyor...

Takip Et:
aleyna-selena-kilo

Aleyna Tilki plajdaki bikinili görüntülerinin ortaya çıkmasıyla birlikte özellikle basen bölgesinden “kilo aldığı” şeklinde eleştirilere maruz kalmıştı. Ünlü popçu günler sonra bir fotoğraf daha paylaştı. O karede incecik gözükünce takipçileri “Photoshop’u abartmışsın” şeklinde yorum yaptı. Aleyna Tilki ise, “O fotoğraf 6 ay önceki halim. Bu kadar güzel olduğuma inanamıyorsunuz” diyerek kendi kendini ele verdi. Ne ilginçtir ki, aynı gün Selena Gomez’in de yeni kareleri basına yansıdı. Gomez’in tombul yanakları ve eski halini mumla aratan kilolu hali herkesi şoke etti! İki genç şarkıcı da 2019 yazına iyi hazırlanamamış ve kış boyunca kendilerine yeterince bakmamış gibi görünüyor!

ALEYNA KABUL ETMESE DE ‘KİLO’ OLAYINI GEREKSİZ TAKINTI YAPTI! YA DİYET YAP YA DA HİÇ TAKILMA BOŞVER GİTSİN! 
Aleyna Tilki 1 haftadır “Kilo” haberlerini kendisine çok dert etti! O kadar genç ve tatlı biz kız ki, küçük bir diyet programıyla 1 ayda eski hallerine dönebilir. Elbette, “Yok kilo almadım beni kıskanıyorlar” diyerek kendini kandırmaya devam etmezse… Ve başka bir tercihi daha var! ‘Beni böyle sevin artık böyleyim’ desin ve diyet yapmasın! Hani, çok da dert değil! Ancak, şu ego patlamalarına bir son vermeli artık! ‘Çocuk’ gibi hareketler yapıp tatlı olmak başka bir şey, komik duruma düşmek çok başka bir şey!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Magazinn.com (@magazinncomm)’in paylaştığı bir gönderi ()