Magazin

Selçuk Yöntem evine kavuştu!

Ünlü sunucu Selçuk Yöntem, geçtiğimiz günlerde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden ev almak için bir emlakçı ile anlaşmıştı. 350 bin lira kapora gönderdiği emlakçının kendisini aramadığını ve parayı aldıktan sonra kaçtığını iddia etmişti. Ünlü sunucu bu iddiaların üzerine KKTC’de polis karakoluna gitmiş ve emlakçı hakkında şikayette bulunmuştu. Yapılan çalışmaların ardından kısa süre içerisinde sevindirici haber gelmişti ve emlakçı bulunmuştu. Kadın emlakçı Selçuk Yöntem’den para aldığını ve karşılığında ev satacağını kabul etmişti. İtirafı sonrasında parayı tefeciye olan borcunu ödemek için kullandığını söylemiş ve çaresiz kaldığı için bu yola başvurduğunu itiraf etmişti.

Kadın emlakçı Y.T alınan ifadesinin ardından nitelikli dolandırıcılık suçu ile adliyeye sevk edilmişti. Selçuk Yöntem, paranın emlakçıdan alınıp kendisine teslim edilmesi veya istediği evin alınması yönünde ifade vermişti. Y.T hakkında şikayetçi olan ve şikayetinden vazgeçmeyen ünlü sunucu uzun sürenin ardından parası karşılığında istediği evi aldı. ATV ekranlarının sevilen programı “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının sunuculuğunu Murat Yıldırım’a devir ettikten sonra herhangi bir projede yer almayan ünlü sunucu yatırım amaçlı yavru vatandan ev almaya karar vermiş ve başına gelmeyen kalmamıştı.

Kendisine evi satmak isteyen emlak şirketi bugün açıklama yaparak Selçuk Yöntem ile aralarında yaşanan tatsız olayın ardından uzlaşma sağladıklarını ve Selçuk Yöntem’in iyi niyetli yaklaşımının ardından yatırımından vazgeçmemesiyle birlikte kendisine istediği evin anahtarlarını teslim ettiklerini, ayrıca yaşanan olaylardan dolayı özür dilediklerini ifade etti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu