Medya

Seksenler’e yeni transfer!

2012 yılında TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan Seksenler dizisi 6 sezonun ardından 2017 yılında final yapmıştı. 228’inci bölümü ile ekrana gelen dizinin final yapması seyircisini üzmüştü. Seksenli yılları anlatan sevilen aile dizisi; mahalle kültürü, yüzlerde tebessüm bırakan hikayesi, başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyordu. Yeni sezonda ekranlara gelmeye devam eden dizinin yapımcılığını birçok dizide imzası olan Birol Güven yaptığı dizinin senaryosunda da yine Birol Güven ve MinT grubunun imzası bulunuyor. Rasim Öztekin, Şoray Uzun, İlker Ayrık ve Özlem Türkad’ın başrollerinde yer aldığı Seksenler dizisinin yönetmenliğini ise Bora Tekay yapıyor. Yeni sezon öncesi yoğun hazırlık yapan oyunculardan Seksenler’in Elvan’ı Begüm Öner, 10 kilo vererek bambaşka biri haline gelmişti.

2 yıl önce final yapmadan hafta bir yayınlanan Seksenler, yeni yayın döneminde hafta içi her gün yayınlanıyor. Dizi, TRT Ana Haber öncesi yayınlanıyor. Seksekler, Türkiye ve Arnavutluk arasında yapılan milli maç öncesinde yayınlanmış ve reyting listelerinde üst sıralarda yer almıştı. Hatta sevilen dizi, AB grubunda bu zamana kadar reytingleri alt üst eden Hercai dizisini bile geride bırakmıştı.


ERDEM BAŞ KADROYA DAHİL OLDU

Fenomen dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye başladı. Sevilen oyuncu Erdem Baş, Seksenler’in oyuncu kadrosuna dahil oldu. Birçok aile ve komedi dizisinde oynayan ünlü oyuncu, daha önce Zor Baba, Ayrılsak da Beraberiz, En Son Babalar Duyar gibi yayınlandığı dönem çok izlenen dizilerde yer almıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu