Medya

Seksenler dizisi 8. yeni sezonunda izleyicilere neler vaat ediyor?

Yeni Seksenler, bu sezon daha gülünç, daha cümbüşlü ve daha sevinçli… TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in hoşlanılan dizisi “Yeni Seksenler” 5 Ekim Pazartesi günü yeni sezon ilk kısmıyla saat 17.00’de ekranlara geliyor. Dürüst öyküleri ve akılda oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yedi sezondur yer gösteren Seksenler, sekizinci sezonunda sürpriz adlarla yoluna devam ediyor.

Yeni Seksenler de bu sezon neler olacak? Yeni Seksenler, sekizinci sezonunda daha gülünç, daha cümbüşlü ve daha sevinçli izlenecek.
Neden geldiği ve Fehmi ile neden bunca yıldır darıl oldukları meçhul Melahat, yalnızca evin içinde değil semtte de ortalığı karıştırır. Bu sebeple kendisine semtli ve ailesi Mikser Melahat demektedir.

Özellikle Rukiye, Mikser Melahat ile aynı evde yaşamaya zorlansa da, Fehmi’nin kardeşi olduğu için yönet etmeye çalışır.
Fehmi, Rukiye ve Melahat arasında yaşananlar bir birinden gülünç anlara sahne olacaktır. Öte yandan Mikser Melahat’in genç hoş kızı ve Çınaraltı semtinden bir gencin yaşayacağı dillere epope aşk, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatır.

Nazlı ve Niyazi evlenir, Niyazi sonunda hayalini kurduğu mutlu sona kavuşur.

Yeni Seksenler’in yeni kısmında da neler olacak? Fehmi boş zamanını balık tutarak geçirmeye başlamıştır.
Fehmi’nin yeni balık dostunun, Nazlı’nın işvereni Hilmi olması başta Nazlı olmak üzere herkesi afallatır.

Nazlı, patronunun ve babasının bu denli yakın dost olmasından, patronunun evde olmasından rahatsızdır. Öte yandan Ahmet ve Gülden’in çocukları uyku problemi yaşamaktadır. Ahmet ve Gülden’in çözüm usulü merak mevzusudur.

Yeni Seksenler 5 Ekim Pazartesi saat 17.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu