Şehrazat İle Acun Ilıcalı Arasında Kılıçlar Çekildi…

Takip Et:
Şehrazat İle Acun Ilıcalı Arasında Kılıçlar Çekildi…
Şehrazat İle Acun Ilıcalı Arasında Kılıçlar Çekildi…

Medya işvereni Acun Ilıcalı ile söz yazarı Şehrazat arasındaki telif kavgası çoğalarak devam ediyor. Acun’un haksız bir kıymet arz ettiğini öne sürdüğü söz yazarı Şehrazat, Acun Ilıcalı’ya yanıtı sert oldu. Sansasyonel Ayrıntılar Haberimizde..

Acun Ilıcalı’dan Exxen…

Şehrazat Ile Acun Ilıcalı Arasında Kılıçlar Çekildi…

Dört yıldır zati davalık olduklarını öğrenilen ünlü söz yazarı Şehrazat, “Bir tek ben değilim çoğu zaman bestekar ve söz yazarı dostumda seninle duruşmalık bence sus konuşma”biçiminde son vaziyeti açıkladı..

Acun Ilıcalı kimdir?

“Nezaketsiz, Haram Zıkkım Olsun” 

Medyaradar’ın hazırlamıi olduğu özel haberine göre; Medya işvereni  Acun Ilıcalı, yapımlarında telif haklarını ödemediği mevzusunda kendisine “Nezaketsiz, haram zıkkım olsun” ifadelerini sarf eden bestekar ve söz yazarı Şehrazat ile alakalı kabahat bülteni yapacağını bildirdi.

Şehrazat: “Bence Sus Konuşma”

Acun Ilıcalı’nın bu sözlerine cevabı gecikmeyen Şehrazat, ‘‘Bir tek ben değilim çoğu zaman bestekar ve söz yazarı dostumda seninle duruşmalık bence sus konuşma” biçiminde yanıtladı..

Şehrazat Kimdir?

“Uçağını Almadan Bizim Şu Telifleri Ödeseydi”

Acun’un popüler müsabaka Survivor’ı hakikatleştirdiği Dominik Cumhuriyeti’ne gitmek için 99,5 milyon TL’ye tertemiz bir uçak aldığı gündeme gelince söz yazarı Şehrazat, Ilıcalı’yı ’emek hırsızlığı’ ile yargıladı, “Uçağını almadan bizim şu telifleri ödeseydi nezaketsiz.
Hak yeme! Kursağına yapışır Acun Ilıcalı. Senin yaşın kadar benim kariyerim! Hiç utanma yok değil mi?”
sözleriyle yüklenmeye devam ederken suskunluğunu bozan Acun Ilıcalı ise şu ifadelere yer verdi..

“Alacağım Tazminatı Duyma Manili Ufaklara Kullanacağım…”

“Bizden haksız kıymet arz edip istediğini alamayınca hakaret yolunu tercih eden bu ahlaksız bireye cevabımızı duruşmada vereceğiz.
Zati duruşmalıyız dört yıldır kamuoyunu yanıltma! Ayrıca bir tek ben değilim pek çok bestekar ve söz yazarı dostumda seninle duruşmalık bence sus konuşma’
‘ dedi..

Şehrazat: Şarkı Çok Hoş Oldu!

Şehrazat İle Acun Ilıcalı Sosyal Medya TartışmasıŞehrazat Ile Acun Ilıcalı Sosyal Medya Münakaşası

 

.