Sefirin Kızı’nın Nare’si Neslihan Atagül, yine ilginç bir şeylerin peşinde!

Takip Et:
Sefirin Kızı’nın Nare’si Neslihan Atagül, yine ilginç bir şeylerin peşinde!
Sefirin Kızı’nın Nare’si Neslihan Atagül, yine ilginç bir şeylerin peşinde!

Magazinn /Ayrıntı – Star TV’de Pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinde Nare karakteriyle hayranlarını ekrana kilitleyen Neslihan Atagül, oyunculuk dışında bir müddettir değişik bir alanda da çalışma yapıyor. Oyuncu, dijital etrafta okunabilen ‘Hadsiz’ adlı bir mecmua çıkarmakta.

“Ayın hadsizi” diyerek yaşadıkları döneme damgasını bir yere çarpmış kimi adları ön tasarıya çıkararak mevzuyla alakalı ayrıntılı bir çalışma yapıyor ve okuyucularına sunuyor.
Neslihan Atagül Doğulu, her ay kumpaslı olarak mecmuayı çıkarmak için çalışıyor.

Dergi için muhtelif mülakatlar da yapan oyuncu, Hadsiz sözcüğünün hakikatinde sınırsızlığı, hürlüğü ifade ettiğini belirterek sınırları aşma cesaretini gösterebilmiş şahısları mecmuaya mevzu ediyor. Instagram’da yayınladığı mecmua için Atagül bir ziyaretinde her ferdin bir sınırla geliştirildiğini ve buna da hayat şartları, kültür, coğrafya ve ailenin neden olduğunu anlatarak, Hadsiz projesindeki en ehemmiyetli motivasyon kaynağının da bu sınırları aşma hayalinde gizli olduğunu açıklamıştı.
Resim çekimleri, görüşmeler ve metinlerin yazılması gibi çalışmalarla mecmua için büyük uğraş veren oyuncu, online mecmuası ile de dikkatleri sürüklemekte.

Atagül, instagram sayfasından aşağıdaki siyah beyaz resimleri yayınlayarak takipçilerine de bir sürpriz yaptı. Atagül’ün resimlerini aşağıda bakabilirsiniz..

neslihan hadsiz server 20’

.