Sefirin Kızı’nda rol almıyor ama dizinin Kadir Doğulu’nun hayatına olumlu katkısı var!

Takip Et:
Neslihan Atagül’ün adını kullanarak reklam çabası, duvara tosladı!
Neslihan Atagül’ün adını kullanarak reklam çabası, duvara tosladı!

Magazinn / Ayrıntı – Sefirin Kızı, pazartesi akşamları izleyicilerle Star TV ekranında buluşuyor. İkinci sezonunda hareketli sahneleri ile noktaya değinen dizi, zaman zaman hayranlarını da kızdıran bir dönem yaşıyor. Bayana şiddet mevzusunda duyarlı olan izleyiciler, dizide Nare karakterine yönelik yapılanları sıklıkla tenkit etiyor.

Nare karakterini Neslihan Atagül canlandırıyor. Kadir Doğulu ile Fatih Harbiye dizisinden bu yana büyük aşk yaşayan Neslihan Atagül, eşinden ayrı bir dönem de geçirmek gidişatında kaldı.
Ayrıca bir yapım şirketi kurdu ve muhtelif projeler üzerinde çalışıyor. Doğulu, eşi ile ayrı kalmanın kendilerinde neler değiştirdiğini anlattı.

Muhabirlerin sorularını cevaplayan Kadir Doğulu, “Eşiniz Bodrum’da siz buradasınız zorlanmıyor musunuz?” biçimindeki suale verdiği cevap ile ehemmiyetli bilgiler sundu.

Sefirin Kızı dizisi, iki aşığın birbirlerine dinledikleri özlemi körüklemekle kalmıyor, daha nitelikli zaman geçirmelerini de vesile oldu.

Kadir Doğulu’nun suale verdiği cevap şöyle oldu:

“Bu enerjiyi eforu verene hamdolsunsun.
İnsan hoşlanarak yaptığı işler tespit ederse kendine hiçbir zaman yorulmak ne öğrenmiyor. Tabii dinlenmeyi de öğrenmek gerekli. Yorulmuyoruz ama arada zihnen ve bedenen dinlenmek gerekli.

İkimizde yaptığımız işin farkındayız bize zulh olmasını sebep olacak hallere bürünmüyoruz. Evet, mesafe güç, evli çiftin iki ayrı kentte yaşaması güç ama bu güçlüğün bir de hoşluğu var. Birbirimize dinlediğimiz özlem, hasret daha nitelikli vakit geçirmemize neden oluyor.”

.