Medya

Sefirin Kızı’nda izleyicilerin ‘lütfen yapmayın’ dediği her şey gerçekleşiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Sefirin Kızı dizisi pazartesi akşamları yolculuğuna Star TV ekranında devam ediyor. Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin 23. yeni kısmı 12 Ekim akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni kısmından yeni görüntüler paylaşıldı.

Gediz, Nare’ye güç bir sual soruyor: “Hani biz Sancar’ı yumuşak karnından bir yerinizi incitiyorduk, yoksa bir tek beni mi oradan bir yere çarpıyorsun.” Sancar ve Nare’nin yine toplanmasında umut ifadesi de “Boşanma” olarak ortaya çıktı.
Sancar, “O konu daha bitmedi” diyerek vazgeçmeyeceğini de gösteriyor.

Akın yeniden makûslukları ile öne çıkarken, izleyiciye göre bu öyküde yanan ad Gediz Işıklı… Uraz Kaygılaroğlu’nun canlandırdığı karaktere yönelik büyük bir sevgi var. “Gediz’in adamlığı, sevgisi her şeyi… Unutulmazsın Gediz Işıklı” diye yorum bırakan bir izleyici, bu karakterin artık uslara yazıldığını da gösteriyor.

Senaryoda Gediz karakterinin iyilik timsali hallerinin biteceği ve makûsluklarla anılacağına yönelik işaretler de var.
İzleyiciler ise senaryoculara ileti gönderiyor: “Gediz yapma sana makûs olmak yakışmaz.”

Gediz karakterine yönelik tenkidi söylemler de sosyal medyada süratle dağılmaya başladı. Hatta bu karakterden gıcık kaptığını belirtenler dahi var. Başka Bir Deyişle izleyicilerin “Lütfen Gediz’i makûsluklarla beraber anmayın” iletileri işe yaramamış gibi duruyor.

İşte Sefirin Kızı dizisinin 23.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu