Medya

Sefirin Kızı zirveyi Çukur’a bırakmıyor!

Pazartesi akşamları televizyon ekranlarında Sefirin Kızı rüzgarı esmeye devam ediyor. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül başrollerinde yer aldığı dizi dün akşam 6’ıncı bölümü ile ekranlardaydı. Yayınlandığı ilk haftadan bu yana reyting listelerinde büyük başarı gösteren ve sosyal medyada da en çok konuşulan yapımlar arasına giren Sefirin Kızı, son bölümü ile bir kez daha zirvede yer aldı.

3 sezondur pazartesi günleri reyting listelerinde birinciliği hiçbir rakibine bırakmayan Çukur, geçtiğimiz hafta Sefirin Kızı‘nın zirveye kurulması ile yara almıştı. Çukur bu hafta da Sefirin Kızı‘ndan sonra gelerek en çok izlenen ikinci yapım oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu