‘Sefirin Kızı’ yurt dışına çıkıyor!

Çekimleri Muğla'da yapılacak olan Sefirin Kızı dizisinin bazı sahneleri için Montenegro'ya gidilecek...

NGM ile 03 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül bulunuyor. Yönetmenliğini Emre Karabucak’ın üstlendiği dizinin çekimleri 25 Ekim itibariyle Muğla’da başlayacak. Merakla beklenen dizinin yurt dışı çekimlerinin ise Montenegro yapılacağı öğrenildi. Karadağ’ın yabancı turistler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Montenegro’ya ilerleyen günlerde dizi çekmek için Engin Akyürek ve Neslihan Atagül ikilisi de gidecek.

ENGİN AKYÜREK, SANCAR EFEOĞLU OLUYOR

Bölüm başı 200 bin lira alacağı haberleriyle gündeme gelen Engin Akyürek’in dizide varlıklı bir adam olan Sancar Efeoğlu’na hayat vereceği öğrenildi. Neslihan Atagül, diziye adını veren Sefir’in Kızı olacak. Atagül, Nare karakterine bürünecek. Güzel oyuncunun Muğla’daki çekimler sırasında otelde kalmak yerine, kiralayacağı bir köy evinde kalmak istediği biliniyor. Neslihan Atagül, Burak Özçivit ile başrol oynadığı Kara Sevda dizisinden sonra dijital platformda yer alan Dip dizisinde oynamıştı. Atagül, Kara Sevda’dan 2 yıl sonra televizyon ekranlarına dönmüş olacak.

Son olarak Tuba Büyüküstün ile Kara Para Aşk dizisinde oynayan Engin Akyürek, uzun süredir setlerde yoktu. Dünya genelinde birçok hayranı olan ve özellikle Latin Amerika’da büyük fan kitlesi bulunan Engin Akyürek’in hayranları, uzun süredir ünlü oyuncuyu ekranlarda görmek istediğini dile getiriyordu. Öte yandan sosyal medyada hesabı bulunmayan Engin Akyürek’in, sosyal medya hesabı açmaya karar verdiği konuşuluyor. Ünlü oyuncunun sevenleri menajerlik şirketini mail yağmuruna tutunca Akyürek böyle bir karar aldı.