Sefirin Kızı için geri sayım başladı!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün buluşturan Sefirin Kızı dizisinin merakla beklenen ilk tanıtım filmi yayınlandı...

Takip Et:

Bu yılın en çok merak edilen dizisi Sefirin Kızı için geri sayım başladı. Ekranların iki aranan yüzü Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrolünde yer aldığı dizinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Çekimlerin başlamasının ardından dizinin ilk fragmanı da yayınladı. Akyürek ve Atagül hayranlarının büyük bir merak ve heyecanla beklediği yapımın tanıtım filmi de oldukça ilgi gördü. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in ata bindiğinin görüldüğü fragmanda ikilinin imajları dikkat çekti. Engin Akyürek, dizi için saçlarını kısaltmış ve sakallarını kesmişti. Neslihan Atagül ise doğal tarzı ve saçlarındaki takılarla beğeni topladı.

ÇEKİMLER MUĞLA’DA DEVAM EDİYOR!

Çekimlerine Muğla’nın Bodrum ilçesinde devam eden dizinin bir ay içinde Star TV ekranlarında olması bekleniyor. Muğla’nın eşsiz doğasında çekilen dizinin yurtdışında yapılacak olan çekimleri için Karadağ’ın gözde şehri Montenegro’nun seçildiği biliniyor. NGM ve O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Sefirin Kızı’nın senaryosunda Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’in imzası bulunuyor. Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturuyor.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da geniş bir hayran kitlesi olduğu biliniyor. Özellikle Engin Akyürek, Arap ülkeleri ve Latin Amerika’da en popüler Türk oyunculardan. Öyle ki yabancı hayranları yakışıklı oyuncuyu görebilmek için İstanbul’a geliyor. Bulundukları diziler yurtdışına büyük ilgi gören iki oyuncunun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı’nın da ilerleyen zamanda yurtdışına satılacağı düşünülüyor.