Medya

Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin özrü kabahatinden büyük! Sana mı düştü ah be Nare?

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Dün akşam 23. kısmı ekrana gelen Sefirin Kızı dizisi, yaz sezonundan beri izleyenlerin tenkitlerini alıyordu. Özellikle Nare karakterinin ‘kapatma’ konumuna düşürülmesi, izleyicinin hiç güzeline gitmiyordu. Bir müddet çok fazla yorum yapıldı sosyal medyada. Şimdi ortalık azıcık durulsa da 23. kısımdaki bir sahnede Nare’nin davranışı, izleyenleri kızdırdı!

Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde oynadıkları dizide evvel Sancar’a kızan izleyici, Nare’yi ona değil, Gediz’e uygun bakmaya başladı.
Menekşe ile evli olması Sancar’ın elini kolunu bağlasa da Nare’nin de peşinden ufalamaması, izleyiciye ‘bu ne yaman paradoks’ dedirtmeye de devam ediyor.

Tabii son kısımda Nare ve Sancar’ın öpüşmesi birçok izleyiciyi mutlu etti. Çünkü hala içlerinde büyük bir aşkla birbirlerine bağlı olan bu çiftin bir kısmeti daha hak ettiği fikri devam ediyor dizinin takipçileri arasında.

Bazıları Gediz’e Nare’yi yakıştırsa da Nare-Sancar-Menekşe-Gediz dörtgeninde yaşanan bu tuhaf vaziyetin nereye varacağı merakla bekleniyor.

Bu hafta herkesin içine su serpen gelişme ise Sancar’ın Menekşe’den boşanma kararı verip dava açması oldu.
En azından boşanma ile beraber Sancar ve Nare için yeni bir süreç başlayabilir. Tabii kızları Melek’i Akın ve Menekşe’den kurtarabilirlerse!

Gelelim bu haftaki kısımda izleyenleri Nare mevzusunda sert tenkitlere çeken vakaya! Malum, zati iki aşığın öpüşmesi her ne kadar beklense de ikili bir davranış da sosyal medyada devam et. Bazıları evli olan Sancar’ın ile Nare’nin yakınlığını samimi tespit etmezken, bazıları da zati Menekşe ile formalite icabı bir evlilik olduğu ve biteceği görüşüyle iki aşığın kavuşmasına keyifle karşılık veriyor.

Duygular ve düşünceler karmaşık ama Menekşe’nin Melek’e yaptığını bilip hesap sormaya giden Nare’nin, bir anda cebinden çıkardığı kağıt, ‘hiç oldu mu?’ dedirtti sanki…

Boşanma haberini vermek Nare’ye mi düşerdi? Bu Sancar ile ikisi arasındaydı ama Nare bu vaziyeti Menekşe’ye karşı kullandı.
Düğün gecende geldim, yetmedi bir de evine yerleştim. Haklı dedim ya… Ama sen ne yaptın? Haklıyken haksız vaziyete düştün. Minicik suçsuz bir canın ahını aldın” demişti.

Her ne kadar Menekşe birçok mevzuda haksız da olsa izleyiciyi en fazla kızdıran da Nare’nin şu sözleri oldu:

“…Ama bu adam sen onun kızına zarar verdin diye bunun hesabını nasıl sordu öğreniyor musun? Böyle, boşanma belgeniz… Bu adam seni benim suratımdan boşamıyor Menekşe, çocuğuna hasar verdiğin için boşuyor.
kısmındaki bu sahneyi seyredebilirsiniz… Ayrıca sosyal medyada mevzuyla alakalı tenkitlerden kimilerini de videonun altında bakabilirsiniz…

Bazı izleyicilerin mevzuyla alakalı yorumları şöyleydi:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu