Sefirin Kızı dizi ekibine 5 ödül! Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’e büyük moral!

Takip Et:
Sefirin Kızı dizi ekibine 5 ödül! Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’e büyük moral!
Sefirin Kızı dizi ekibine 5 ödül! Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’e büyük moral!

İkinci sezonuna tenkitler altında başlayan Sefirin Kızı dizisindeki bayana şiddet içerikli sahneler yoğun tepkiler almıştı. Ancak bu tepkilere karşın dizi geçtiğimiz hafta reytingi de yükselterek, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dizinin 5 mükâfat kazanması da takım ismine tüm bu tenkit dalgasından sonra büyük moral kaynağı oldu.

Star’ın milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın beraber imza attığı hoşlanılan dizisi ‘Sefirin Kızı’, 3.
Online olarak tertip edilen merasimde mükâfat alan oyuncular, dizinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla mutluluklarını ifade etti.

Sinema Televizyoncular Iş Birliği ASİTEM tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü yardımıyla tertip edilen 3. Beynelmilel İzmir Film Şenliği’nin noter onaylı ulus oylaması neticeleri açıklandı.

Tertip Edilen oylama neticeyi “Televizyon Dizileri” kategorisinde ‘Sefirin Kızı’, büyük bir galibiyete imza atarak 5 ayrı dalda mükâfata layık Şenlik kapsamında takribî 1.5 aydır devam eden ulus oylamasına 150’den fazla ülke katıldı.

5 milyon tekil oyun kullanıldığı oylamada, ‘Sefirin Kızı’ dizisindeki rolleriyle milyonların alkışını toplayan Neslihan Atagül Doğulu ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Engin Akyürek ‘En İyi Erkek Oyuncu’, Tülin Yazkan ‘En İyi Destekçi Kadın Oyuncu’, Uraz Kaygılaroğlu ‘En İyi Destekçi Erkek Oyuncu’ ve Beren Gençalp ‘En İyi Çocuk Oyuncu’ mükâfatına layık bakıldı.

.