Sefirin Kızı, Ceyda Düvenci’nin hayatını çok zorlaştırdı; hem de dizide rol almıyor!

Takip Et:
Sefirin Kızı, Ceyda Düvenci’nin hayatını çok zorlaştırdı; hem de dizide rol almıyor!
Sefirin Kızı, Ceyda Düvenci’nin hayatını çok zorlaştırdı; hem de dizide rol almıyor!

Magazinn / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci şu sıralarda rastgele bir projede bulunmuyor. Oğlu ve kızı ile beraber Bodrum’da yaşamaya başlayan oyuncu, bu zaruri farklılığın nedenini geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile duyurmuştu.

Ceyda Düvenci’nin eşi Bülent Şakrak’ın Sefirin Kızı dizisinde Kahraman karakterini yaşam vermeye başlaması ile beraber, ailenin yaşamında da ehemmiyetli farklılıklar yaşandı. Dizinin çekimleri Bodrum’da yapılıyor.

Eşine hasret kalmamak ismine eşinin dizide yer alacağı 8 aylık vakti İstanbul’daki evinde değil de Bodrum’da geçirme kararı veren Ceyda Düvenci, hala yeni hayatına alışamadı.
Biz yeniden de olabildiğince orta yollarla kumpas kurmaya çalışıyoruz. Çok sık paylaşım yapamıyorum, aşırıca koşturma ve sersemlik egemen üzerimizde” açıklamasını yaptı.

Aile birliğinin bozulmaması, eşinin hasretini sürüklemek istememesi için kendi ifadesiyle tası tarağı toplayıp Bodrum’a giden Ceyda Düvenci, yuvasına ne kadar bağlı birisi olduğunu da bu biçimde göstermiş oldu.

Oğlu Ali’nin mektebe başladığını duyuran oyuncu, kızı Melisa’nın ise ilk defa bisikletten düştüğünü ve omzunun yaralandığını ifade etti.

Geçici bir kumpas kurma halinin çok güç olduğunu da itiraf eden Ceyda Düvenci, “An itibari ile iyiyiz.
Belki de pandemiden neden çoğu zamanınız yaşadı bu farklılığı… Kaç ay süreceğini öğrenmediğim bir dönem başlıyor bizim için. Belki 1-2 aya döneriz geri ya da belki de 8 ay kalırız… Kim öğrenir? Coşkuluyum bizi bekleyen yeniliklere, yeniliğin içinde kumpas kurmaya, bilinmeyenlik içinde huzur tespit etmeye… Beğendiğinle ve evlatlarla her yerde düzen kurulur elbet. Ama kıpır kıpır işte içim… Ne düşünüyorum öğreniyor musun? Hakikatinde her uyandığımız yeni gün için böyle kıpır kıpır olmalı insan.
Sıhhatle uyandığın her yeni gün sanki birbirinin benzersi gibi geliyor, kalp süratle çarpmıyor. Ama öyle değil işte? Çarpmalı… her yeni güne, yeni doğmuş bebeğin coşkuyu ve enerjisi ile başlamalı… Bugünlerde bunu tekrar anımsadığım İçin yaşama teşekkür ederim, sabah 6:00 hareket… Otomobilde son kalan yerlere yastıklarımızı da tıkıştırıp yola çıkıyoruz… Hepinize coşkuyla başladığınız günler dilerim…”

.