Sefirin Kızı 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nare Menekşe’nin Kızına Yaptıklarını Öğreniyor!

Takip Et:
Sefirin Kızı 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nare Menekşe’nin Kızına Yaptıklarını Öğreniyor!
Sefirin Kızı 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nare Menekşe’nin Kızına Yaptıklarını Öğreniyor!

Star Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Sefirin Kızı, 23. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Kavruk ile Neşe’nin kına gecesini fırsat öğrenen Menekşe, Akın ile iş birliği yapar. Akın, kalabalıktan yararlanıp içeri girer. Sancar, Melek’in dudakları morarmış bir biçimde tespit eder ve kucağına alıp onu sağlık kurumuna yetiştirmeye çalışır. Nare ise, Sancar’a kızına sahip çıkamadığı için hesap sorar. Sefirin Kızı 23.
fragmanı yayınlandı. Nare, Menekşe’nin kızına yaptıklarını öğreniyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Nare Menekşe’nin Kızına Yaptıklarını Öğreniyor!

Sefirin Kızı 23. kısım 2. fragmanında; Nare, Menekşe’nin kızının giysilerini kestiğini biliyor ve onun giysilerini tek tek kesiyor. Geriz, Nare’nin babasına gidip Sancar’a para karşılığı duruşmada tanıklık yaptığını itiraf etmesini istiyor.
kısım 2. fragmanı….

SEFİRİN KIZI 22. KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Duruşma günü geldiğinde Sancar, tüm ailesinin paylarını birleştirip Sancar’a alan okur ve Nare lehinde ifade verir.
Dominant, Melek’in, geçici velayetini Sancar’a verir.

Melek, psikologa evde yaşadıklarını anlatır. Sancar, Menekşe’nin gelinliğini kendisinin yırtıp Melek’in üstüne attığını bilir. Menekşe ise, Akın’la fikir ve Ceylan’ın hamile olduğunu Kahraman’ın o bebeği istemediğini, onun bebeğini alıp Sancar’a verebileceğini açıklar. Bebeğini aldırmak üzere olan Ceylan’la konuşan Menekşe, ondan bebeğini almak ve istediği zaman bakacağı mevzusunda uyuşur.

Sancar, Gediz’in mekanını satın alır.
Nare, Kahraman’ın karısının otomobiliyle Müge ve Zehra’nın bulunduğu taşıta çarptıktan sonra can verdiğini, Zehra’nın sakat kaldığını ve sonrasında Kahraman’ın intikam almak için Müge’yi oraya kaçırıp vefata terk ettiğini, beş gün sonra Gediz’in ablasını bulduğunu bilir.

Sancar, Nare ve Melek, beraber pikniğe gider. Sancar, Menekşe’ye boşanma davası açar. Piknikte Nare’ye Menekşe’den boşanacağını ve bundan sonra bir aile olmak istediğini açıklar.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Akın Melek’i Zehirliyor Mu?.