Sefirin Kızı 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Akın Melek’i Zehirliyor Mu?

Takip Et:
Sefirin Kızı 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Akın Melek’i Zehirliyor Mu?
Sefirin Kızı 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Akın Melek’i Zehirliyor Mu?

Star Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Sefirin Kızı, 22. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Melek’in, velayet davasında Sancar’ın ailesi Nare’nin lehinde tanıklık ediyor. Sancar, Nare’nin babasından para karşılığı aldığı günlüklerini duruşmaya sunuyor. Duruşma Melek’in geçici velayetini Sancar’a veriyor. Menekşe’nin, Melek’e yaptıklarını bilen Sancar, onunla boşanmak için arzuhal veriyor.
Sefirin Kızı 23. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Akın, Melek’i zehirliyor mu?

Pazartesi Dizileri 2020

Akın Melek’i Zehirliyor Mu?

Sefirin Kızı 23. kısım 1. fragmanında; Kavruk ile Neşe’nin kına gecesini fırsat öğrenen Menekşe, Akın ile iş birliği yapıyor. Akın, kalabalıktan yararlanıp içeri giriyor. Sancar, Melek’in dudakları morarmış bir biçimde tespit ediyor ve kucağına alıp onu sağlık kurumuna yetiştirmeye çalışıyor.
kısım 1. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 22. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Duruşma günü geldiğinde Sancar, tüm ailesinin paylarını birleştirip Sancar’a alan okuyor ve Nare lehinde ifade veriyor.
Dominant, Melek’in, geçici velayetini Sancar’a veriyor.

Melek, psikologa evde yaşadıklarını anlatıyor. Sancar, Menekşe’nin gelinliğini kendisinin yırtıp Melek’in üstüne attığını biliyor. Menekşe ise, Akın’la fikir ve Ceylan’ın hamile olduğunu Kahraman’ın o bebeği istemediğini onun bebeğini alıp Sancar’a verebileceğini açıklıyor. Bebeğini aldırmak üzere olan Ceylan’la konuşan Menekşe, ondan bebeğini almak ve istediği zaman bakacağı mevzusunda uyuşuyor.

Sancar, Gediz’in mekanını satın alıyor.
Nare, Kahraman’ın karısının otomobiliyle Müge ve Zehra’nın bulunduğu vasıtaya çarptıktan sonra can verdiğini, Zehra’nın sakat kaldığını ve sonrasında Kahraman’ın intikam almak için Müge’yi oraya kaçırıp vefata terk ettiğini, beş gün sonra Gediz’in ablasını bulduğunu biliyor.

Sancar, Nare ve Melek, beraber pikniğe gidiyor. Sancar, Menekşe’ye boşanma davası açıyor. Piknikte Nare’ye Menekşe’den boşanacağını ve bundan sonra bir aile olmak istediğini açıklıyor.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Sancar Menekşe’den Boşanıp Nare’yle Evlenmek İstiyor!.