Sefirin Kızı 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sancar Menekşe’den Boşanıp Nare’yle Evlenmek İstiyor!

Takip Et:
Sefirin Kızı 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sancar Menekşe’den Boşanıp Nare’yle Evlenmek İstiyor!
Sefirin Kızı 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sancar Menekşe’den Boşanıp Nare’yle Evlenmek İstiyor!

Star Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Sefirin Kızı, 21. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Menekşe, Akın’la görüşmeye gittiğinde bebeğini kaybediyor. Akın, ona kimseye bir şey belirli etmemesini ve yeni bir bebek yapmasını açıklıyor. Menekşe, Sancar’ın odasına girip onunla beraber olduğunu Nare’ye ima ediyor. Ama Nare. Sancar’a inanıyor. Duruşma günü geldiğinde Sancar, tüm ailesinin Nare’ye tanıklık yapacağını bilince devriliyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Sancar, Menekşe’den boşanıp Nare’yle evlenmek istiyor. Nare’nin Sancar’a yanıtı ne olacak?

Pazartesi Dizileri 2020

Sancar Menekşe’den Boşanıp Nare’yle Evlenmek İstiyor!

Sefirin Kızı 22. kısım 1. fragmanında; Sancar, Nare’ye duruşma evveli onsuz olmak canını yaktığını, Melek olmadan ise yaşayamayacağını söylüyor. Nare, ona duruşmada ne açıklarsa açıklasın canının yanmayacağını açıklıyor.
Menekşe, Melek’i Akın’a vermeye ve Kahraman’ın çocuğunu da Sancar’ın kucağına verme hayalleri kuruyor. Sancar, Nare’ye Menekşe’ye dava açtığını ondan boşanacağını ve o evet derse mutlu bir yuva kurabileceklerini açıklayıp onu öpüyor.

İşte Sefirin Kızı 22. kısım 1. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 21.
Hekim geliyor ve Menekşe’nin bebeğini kaybettiği ortaya çıkıyor. Akın, Menekşe’nin ağabeyini çağırıp ona büyük para öneri ediyor. Menekşe, kendine geldiğinde ise Akın, ona Nare oradan dağılana kadar, bebeğini düşürdüğünü kimseye açıklamamasını ve yeni bir bebek yapmasını istiyor.

Menekşe, ilk adımı atıyor. Sancar’ın odasına gecelikle girip ona yaklaşmaya çalışıyor. Ondan surat tespit edemeyince odadan çıktığında Nare ile karşılaşıyor.
Nare, öfkelenip Sancar’ın odasına dalıyor ve Gediz’in evine gittiğinde ortalığı birbirine bunun için mi kattığını söylüyor.

Sancar ise, onun kendisini kıskandığını bakması güzeline gidiyor ve ona bir kere hıyanet ettiğini, bir daha da olamayacağını açıklıyor. Nare, Sancar’a inanıyor. Kahraman, Sancar ile Yahya’nın gerçekten mi tartışmalı yoksa kendilerine numaramı yaptığını bilmek için Dudu’yla iş birliği yapıyor.

Akın, Ceylan’ın Kahraman’dan hamile olduğunu biliyor.
Oda usunda bir fikir olduğunu Menekşe’den, oyununa devam etmesini istiyor. Velayet davası geldiğinde Sancar, tüm ailesinin kendisine karşı Nare’nin yanında tanıklık edeceğini bilip devriliyor.

Sefirin Kızı 21. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare ile Sancar’ın Arasını Bozmayı Başarıyor!.