Medya

Sefirin Kızı 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Menekşe Bebeğini Mi Kaybediyor?

Star Tv’nin beğenilen dizisi Sefirin Kızı 20. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Gediz, Konaktan Nare’yi kaçırtıp ona aşık olduğunu itiraf ediyor. Nare ise, en yakın arkadaşını aşkı için satan aşkını da satacağını açıklayıp Elvan’la beraber konağa geri dönüyor. Sancar, Kahraman’a yakın olmak için Yahya’ya inanmıyormuş gibi yapmaya devam ediyor. Menekşe, Loki’nin gördüklerini açıklamaması için onunla kaçma tasarıyı yapıyor.
Akın ile görüşmeye giden Menekşe fenalaşıyor. Menekşe, bebeğini mi kaybediyor?

Pazartesi Dizileri 2020

Menekşe Bebeğini Mi Kaybediyor?

Sefirin Kızı 21. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Gediz, Nare’ye ne kadar sevdalı olduğunu anlatıyor. Nare’den beklediği cevabı alamayan Gediz, büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Aynı zamanda Sancar’la da arası bozuluyor. Sancar, Elvan’ın Nare’yi konaktan kaçırdığını dinleyince hiddetle konağa geliyor.

SEFİRİN KIZI 20.
Menekşe ise, asap krizleri geçiriyor. Loki, Menekşe’nin Akın ile görüştüğünü bakıyor. Menekşe, Loki’nin Sancar’a baktıklarını anlatacağı için çok korkuyor. Loki ile konuşan Menekşe, onu aldatıp birlikte uzaklara gitme tasarıyı yapıyor.

Menekşe’yle uzaklara kaçtığını varsayan Loki, yolda Kahraman’ın adamları tarafından alınıp götürülüyor. Menekşe’nin karnı ağrımaya başlıyor. Artık Nare’nin konağa geri dönmesinden sonra Akın’a Melek’i vermeye karar veriyor.
Nare, Gediz’e Sancar’ın ardındadan gitmesini istiyor. Ama o değil kendisi gidiyor. Gediz’in annesi oğlunun Nare’ye aşık olduğunu dinleyince Halise ile konuşmaya gidiyor. Onların konuşmalarını dinleyen Nare, velayet davası için kendisine tanıklık ederlerse kızını da alıp İsviçre’ye gideceğini ve kendisinden kurtulacaklarını açıklıyor.

Her ikisi de duruşmada Nare’ye tanıklık etmeyi kabul ediyor. Bunlardan Sancar’ın haberi yoktur.
Menekşe, bebeğini kaybederse, neler olacak?

Sefirin Kızı 20. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare’yle Uğraşırken Bebeğinden Mi Olacak?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu