Sefirin Kızı 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare ile Sancar’ın Arasını Bozmayı Başarıyor!

Takip Et:
Sefirin Kızı 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare ile Sancar’ın Arasını Bozmayı Başarıyor!
Sefirin Kızı 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare ile Sancar’ın Arasını Bozmayı Başarıyor!

Star Tv’nin hoşlanılan dizisi Sefiri Kızı, 21. yeni kısmıyla 28 eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son kısmında; Gediz, Konaktan Nare’yi kaçırtıp ona aşık olduğunu itiraf eder. Nare ise, en yakın arkadaşını aşkı için satan aşkını da satacağını açıklayıp Elvan’la beraber konağa geri döner. Sancar, Kahraman’a yakın olmak için Yahya’ya inanmıyormuş gibi yapmaya devam eder. Menekşe, Loki’nin gördüklerini açıklamaması için onunla kaçma tasarıyı yapar.
Akın ile görüşmeye giden Menekşe fenalaşır. Sefirin Kızı 21. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Menekşe, Nare ile Sancar’ın arasını bozmayı başarıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Menekşe Nare ile Sancar’ın Arasını Bozmayı Başarıyor!

Sefirin Kızı 21. kısım 1. fragmanında; Menekşe, Sancar olmadan hekime muayene olmak istemiyor. Reelinde Menekşe bebeğini kaybetmiştir. Sancar’ın muayene gelmesiyle onun kendisini konaktan kovup Nare’yle evleneceğini düşünmeye başlıyor.
Nare’de gidip Sancar’dan hesap soruyor. İkilinin arası iyice bozuluyor. Duruşma günü Sancar, Nare’ye kendisine kızının yeteceğini açıklıyor.

Sefirin Kızı 21. kısım 1. fragmanı….

SEFİRİN KIZI 20.
Menekşe ise, asap krizleri geçirir. Loki, Menekşe’nin Akın ile görüştüğünü bakar. Menekşe, Loki’nin Sancar’a baktıklarını anlatacağı için çok korkar. Loki ile konuşan Menekşe, onu aldatıp birlikte uzaklara gitme tasarıyı yapar.

Menekşe’yle uzaklara kaçtığını varsayan Loki, yolda Kahraman’ın adamları tarafından alınıp götürülür. Menekşe’nin karnı ağrımaya başlar. Artık Nare’nin konağa geri dönmesinden sonra Akın’a Melek’i vermeye karar verir.
Sancar ile Gediz, karşı karşıya kazanç ve Sadıçlıklarını tamamlar. Bundan sonra hasım olurlar.

Nare, Gediz’e Sancar’ın ardındadan gitmesini ister. Ama o değil kendisi gider. Gediz’in annesi oğlunun Nare’ye aşık olduğunu dinleyince Halise ile konuşmaya gider. Onların konuşmalarını dinleyen Nare, velayet davası için kendisine tanıklık ederlerse kızını da alıp İsviçre’ye gideceğini ve kendisinden kurtulacaklarını açıklar.

Her ikisi de duruşmada Nare’ye tanıklık etmeyi kabul eder.
Menekşe, Akın’la gittiği görüşmede ona, Melek’i vereceğini açıkladıktan sonra sızıları çoğalıp fenalaşır. Menekşe, bebeğini kaybederse, neler olacak?

Sefirin Kızı 21. Kısım Fragmanı Yayınlandı Mı? Menekşe Bebeğini Mi Kaybediyor?.