Sefirin Kızı 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare’yle Uğraşırken Bebeğinden Mi Olacak?

Takip Et:
Sefirin Kızı 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare’yle Uğraşırken Bebeğinden Mi Olacak?
Sefirin Kızı 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Menekşe Nare’yle Uğraşırken Bebeğinden Mi Olacak?

Star Tv’nin alkışla izlenen dizisi Sefirin Kızı, 20. yeni kısmıyla 21 eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Gediz, Nare’ye aşık olduğunu Sancar’ın onu ağlatmasına sabredemediğini itiraf eder. Nare ise, şimdide kendisini onun ağlattığını söyler. Gediz’in Nare’yi götürdüğünü bilen Sancar onların peşine düşer. Nare’yi bulan Sancar, onun önünde diz çöküp kendisini ve oraları terk etmemesini ister. Hak etmese de onun kendisini hoşlandığını bildiğini açıklar.
birden fenalaşır. Sefirin Kızı 20. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Menekşe, Nare’yle uğraşırken bebeğinden mi olacak?

Pazartesi Dizileri 2020

Menekşe Nare’yle Uğraşırken Bebeğinden Mi Olacak?

Sefirin Kızı 20. Kısım 2. fragmanında; Elvan, Nare’nin tekrar konağa dönmesini büyük bir zevkle taktim eder. Nare’yi kraliçe olarak içeri davet edildikten sonra, Menekşe yeniden imalarda bulunur. Bu sefer Nare, Menekşe’ye çok sert çıkar ve bir daha kocasını elinden aldığını ima ederse ona o konağı dar edeceğini açıklar.
Menekşa, Akın’la fikir sonra fenalaşır. Menekşe, bebeğini mi kaybedecek?

İşte Sefirin Kızı 20. kısım 2. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 19. KISIM ÖZETİ!

Gediz Sancar’a, Nare ile karısını aynı çatı altında kalamayacağını açıklayıp onu götürmek ister.
Nare, Kavruk’un yanına gidip onuyu tasalaşır. Zehra’nın ondan beğendiğini söyler. O ise onun kendisini hoşlanmadığını yalnızca oyuncağını kaybettiği için bunları yaptığını açıklar.

Elvan, Sancar’a Akın’a Nare’yi kaçırması için Yahya’nın destek ettiğini itiraf eder. Sancar, Yahya’yla konuşup ona inanır. İşin içinde Kahraman olduğunu kavrayan Sancar, onun yanında Yahya’yla palavradan münakaşa eder ve adamlarına Akın’ın yerini tespit etmek için onu takip ettirir.
Elvan, onun Nare’ye asılmaması karşılığında önerisini kabul eder. Zehra ile beraber Elvan, gözetmeleri oyalayıp Nare’nin kaçmasına destek eder. Loki, Kahraman’ı gözetlerken Menekşe’nin onun evine girdiğini bakar. Menekşe, Kahraman’la buluşacağını varsayırken karşısında Akın’ı tespit eder ve onunla el sıkışır. Loki, onları el sıkışırken görür.

Sefirin Kızı 20. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nare’nin Kararı Kimden Yana Olacak?.