Sefa Doğanay şehir şehir gezecek!

Ünlü isimleri taklit etmesiyle tanınan genç şovmen Sefa Doğanay, ekim ayı sonu itibariyle 20 şehirde gösteri düzenleyecek...

Henüz 19 yaşındayken Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği aynı zamanda jürisinde yer aldığı Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan Sefa Doğanay, yarışmanın ikinci sezonunda şampiyon olmuştu. Yetenek Sizsiniz’deki performansı ve ardından şampiyon olmasıyla tüm Türkiye tarafından tanınmıştı. Şampiyon olmasıyla birlikte yarışmadaki büyük ödül olan 250 bin lirayı alan Doğanay, daha sonra çeşitli programlar ve dizilerde yer almıştı. Özellikle yaptığı taklitler ile adından söz ettiren genç şovmen, sosyal medyada yayınladığı videolarla da takipçilerini gülmekten kırıp geçiriyor.

Bülent Ersoy, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan gibi sanatçıların taklitlerini yapan Sefa Doğanay, kendi yarattığı tiplemelerle de bir hayli güldürüyor. Instagram’da 1.8 milyon takipçisi bulunan şovmenin komik videoları yüz binlerce görüntüleme alıyor.

Düzenlediği gösterilerde ve sosyal medyada insanları güldüren Sefa Doğanay, Türkiye’yi şehir şehir gezerek hayranlarının ayağına gidecek. Turneye çıkacak olan Sefa Doğanay, 20 şehir gezecek. 21 günlük askerliği tamamladıktan sonra turneye çıkacağı öğrenilen Doğanay’ın çok heyecanlı olduğu öğrenildi. Ülkenin birçok şehrine gidecek olan ünlü isim, kendisini canlı izleme fırsatı bulamayan ve İstanbul dışında yaşayan hayranlarına da ulaşma imkanı bulacak. Eskişehir’den Adana’ya, Kayseri’den Gaziantep’e kadar birçok şehre gidecek olan Doğanay, 7 bölgeyi gezecek.

Türkiye turnesine 24 Ekim’de Karadeniz Ereğli’den başlayacak olan Sefa Doğanay, askerlik sürecinde yaşadıklarını da gösterileri sırasında anlatacak. Doğanay’ın gösterilerinde olmazsa olmazlar; ünlü taklitleri ve kendi yarattığı tiplemeler olacak.