Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı reklam filminden ne kadar kazandı?

Bir beyaz eşya firmasının reklamında oynayan ve reklam kampanyasından 1.5 milyon lira kazandıkları konuşulan Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çiftinden Avcı, çıkan haberler hakkında konuştu...

Takip Et:

Sedef Avcı, önceki gün yalnız başına Nişantaşı sokaklarındaydı. Kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, eşi Kıvanç Kasabalı ile yer aldığı reklam filmi hakkında “İyi tepkiler aldık. Güzel bir film oldu, ilk kez eşimle aynı reklamda buluştuk, çocukla teklif gelirse bilmiyoruz ne yaparız? Parayı konuşmayı sevmiyorum hakkımız neyse onu aldık” açıklamasında bulundu. İlk kez bir projede birlikte kameralar karşısına geçen oyuncu çiftin bu reklam anlaşmasından 1.5 milyon lira aldıkları öne sürülmüştü.

“TELEVİZYON ŞU ARALAR BİRAZ ZOR!”

Son olarak 6 bölüm yayınlanan ve final yapan Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Leyla karakterine hayat veren Sedef Avcı, dizilerin çabuk bitmesinden oyuncuların tedirgin olduğunu söyleyerek “Şu an dizi projem yok. Televizyon şu aralar biraz zor. İşler bitiyor ardı ardına ama alıştık bu duruma artık” ifadelerini kullandı.