Magazin

Seda Türkmen ve Bora Akkaş’ın evliliği de tarih oldu!

2 yıl önce Beykoz Kundura Fabrikası’nda düzenlenen eğlenceli bir düğünle hayatlarını birleştiren genç oyuncular Seda Türkmen ve Bora Akkaş evliliklerindeki krizi bir türlü çözemedi. Geçtiğimiz yıl boşanmanın eşiğinden dönen çift, aralarındaki sorunları halledip evliliklerine ikinci bir şans daha vermişti. Fakat evlilikleri uzun ömürlü olmadı.

“FİKREN VE RUHEN ANLAŞAMIYORUZ”

‘Benim Tatlı Yalanım’ isimli dizi ile ekranlarda olan Seda Türkmen, eşi Bora Akkaş’tan boşanmak üzere geçtiğimiz haftalarda dava açmıştı. Dava dilakçesinde eşi ile fikren ve ruhen anlaşamadıklarını ifade eden Türkmen ve Akkaş’ın boşanma davası görüldü. Çift, birbirlerinden maddi ve manevi tazminat istemeyerek anlaşmalı olarak boşandı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu