Magazin

Seda Sevin ayrılık sonrası Magazinn.com’a konuştu!

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ve moda tasarımcısı sevgilisi Seda Sevin 2 yıllık ilişkilerine birkaç gün önce nokta koydu. Yollarını ayıran ikiliden Çilingiroğlu, “Şartlar biraz zorlamaya başlamıştı bizi. Olmuyordu… Olmadığı zaman sürdürmenin bir anlamı yok. Seda’nın evlilik isteği hiç olmadı. Ben de zaten evlenmeyeceğimi defalarca dile getirdim. Çünkü beceremediğim bir müessese. O yüzden kimseyi üzmeye hakkım yok. Aramızda bir gün bile evliliği konuşmadık. Başlarken ne kadar süreceğini bilemiyorsun, bitiyor bir şekilde.” açıklamasında bulundu.

Eski eşlerinin ayrılıkta rol oynadığı iddiaları hakkında da konuşan Çilingiroğlu, “Feraye ve Hülya benim iki çocuğumun anneleri. Onlar kırmızı çizgilerim benim. Oraya pek değinmemek lazım. Ben onlarla ömür boyu görüşmek durumundayım.” demişti.

SEDA SEVİN MAGAZİNN.COM’A KONUŞTU!

Magazinn.com’un haberine göre; Çilingiroğlu’nun açıklamaları sonrası konuşan Seda Sevin, şunları söyledi:

“Kaya Çilingiroğlu’nun söylediklerini ben de dinledim. Bunda çarpıtılacak bir durum yok. Zaten evliliği hiç bir zaman düşünmedim. Küçük Kaya ve Zehra’yla da bir çok kez bir arada bulundum. İkisiyle de aram gayet iyiydi. 2 sene güzel bir ilişki yaşadık. Ortak aldığımız karar sonucu aramızdaki bu ilişkiyi bitirdik. Bu ilişkinin bitmesinde başka hiç kimsenin isminin konuşulmasına gerek yok. Ben bu geçen 2 sene içerisinde bir kere olsun magazin anlamında ne bir gazete ne bir tv kanalına konuşmadım. Bundan sonra da konuşmayacağım.”
(Hilmi Elitez-Haber Müdürü/Magazinn.com)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı