Seda Sayan’ın Estetik Sonrası Yeni İmajı

Takip Et:
Seda Sayan’ın Estetik Sonrası Yeni İmajı
Seda Sayan’ın Estetik Sonrası Yeni İmajı

Daha önceki zamanlarda geçirdiği estetik operasyonla gündeme gelen Seda Sayan’ın yeni imajı. Ünlü şarkıcı yeni imajını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ayrıntılar haberimizde…

Seda Sayan Kimdir?

Seda Sayan’dan İlk Resim

Seda Sayan daha önceki zamanlarda dünyada çok moda olan ‘Fransız Askısı’ ismi verilen bir operasyonla suratını gerdirdi. Seda Sayan’ın estetik yaptırdığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak büyük ses getirmişti.
Şarkıcıdan operasyon sonrası yeni görüntüsüyle ilk kere resim geldi. Seda Sayan’ın işte yeni imajı;

seda-sayan

Muazzez Ersoy “Yorumumu Herkes İçin Yaptım”

Muazzez Ersoy daha önceki zamanlarda Instagram hesabı üzerinden yollamalı paylaşımda bulundu. Sanatçı resmini “Kendine benzemek ne hoş; filtresiz” anekdotu ile paylaştı.
Photoshop’lar çok mübalağa etiliyor, insanların normal halleriyle Instagram’daki resimleri arasında dağlar kadar fark var; photoshopla insanların başka bir insana dönüşmesine karşıyım. Bu arada estetiğe de karşı değilim ki. Beni tanıyanlar, öğrenirler ki ne tartışma beğenirim ne de bu stil vaziyetlerde kalmayı. Takipçilerin, yorum yapanların sözleri de, yorumları da bana mülk edilmesin” demişti.

Bir sosyal medya kullanıcı ise Seda Sayan için “Tüküreyim dobralığına Muazzez Ersoy asıl bir sanatçı, natürel bir bayan.
Seda Sayan Allah’tan korkmaz, kuldan utanmaz. Terbiyesiz” yorumunu yapmıştı.

Kadırgalı olarak tanınan Seda Sayan bu yorum karşısında asaplarına hakim olamayarak şu cevabı verdi; “Ulan yavşak sen kimsin ki benim Allah fobimi sorguyalabiliyorsun.”.