Müzik

Seda Sayan’ın albümünde Sezen Aksu imzası!

Geçtiğimiz yaz çıkardığı Son Sözüm isimli tekli ile müzikseverlerden tam not alan Seda Sayan, single’nın ardından müzik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda O Ses Türkiye yarışmacılarından Sergio Gürlek ile Keten Helva şarkısında düet yapan Sayan, yeni albüm çalışmalarına hız verdi. Albümü için Sezen Aksu’nun kapısını çalan Seda Sayan, Minik Serçe’den bir şarkı aldı. Sezen Aksu’nun şarkısını stüdyoda seslendiren ünlü sanatçı, ilk kez Aksu’ya dinletti. Birlikte şarkıyı dinlerken Sezen Aksu’nun dizlerinin üzerine başını koyan Seda Sayan, o anlarda çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Seda Sayan’ın Minik Serçe’li paylaşımına on binlerce beğeni geldi.

MİNİK SERÇE, MÜZİK ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR!


Yıllar önce sahneye çıkmama kararı alarak hayranlarını üzen Sezen Aksu, müzik çalışmalarına ise hiç ara vermedi. Birçok şarkıcıya yeni dönemde yaptığı şarkıları veren Sezen Aksu’nun ilerleyen dönemde Yıldız Tilbe ile bir projede yer alabileceği konuşuluyordu. Öte yandan pop müziğin kraliçesi Sezen Aksu, Gökçe Bahadır’ın ile şarkıları arasında seçim yapacak. Bahadır, Sezen Aksu’nun şarkılarının olduğu bir müzikalde başrol olacak.

Sezen Aksu’dan şarkı alarak büyük bir mutluluk yaşayan Seda Sayan, yoğun temposu arasında müzik çalışmalarına devam etmesiyle taktir topladı. Geçtiğimiz sezon kadrosuna dahil olduğu O Ses Türkiye yarışmasında bu yıl da jüri üyeliğine devam ediyor. Sayan, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8’de O Ses Türkiye’ye devam ederken aynı zamanda Yemekteyiz programını da sunuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu