Magazin

Seda Sayan’dan Pınar Fidan’a tepki: “Alevilere kurban ol!”

Kadıköy’de yaptığı stand-up gösterisinde Alevilerle ilgili  “Cemevlerine saldırılar oluyor ama alevileri kaybetmiyoruz çünkü boş, cemevinde alevi yok. Saldırganlar, alevilerden daha çok cemevine gidiyor. Çok istiyorsan meyhaneye git ya da hepsini bir otele tıkıp yakabilirsin.” ifadelerini kullanan Pınar Fidan’ın videosu Magazinn.com Instagram hesabından yayınlanmasının ardından sosyal medyada Fidan‘a tepki yağmıştı.

Pınar Fidan‘a tepki verenler arasında Seda Sayan da vardı. Magazinn.com Instagram hesabında yayınlanan videonun altına yorum yapan Sayan, Pınar Fidan‘a sert tepki gösterdi. Ünlü sanatçı, “O kadar çok Alevi dostum var ki, sen o Alevilere kurban ol!” yazdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu