Seda Sayan’dan Murat Boz’a: “Sus, konuştukça batıyorsun!”

O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Seda Sayan ve Murat Boz'un yarışma üzerinden karşılıklı atışması devam ediyor. Çocuk filtresi kullanıp Sayan'a "Küçücük çocuğa meydan okunur mu?" diyen Murat Boz'a ünlü sanatçıdan yanıt geldi...

Takip Et:

8 sezondur ekranlarda olan O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon hazırlıkları devam ederken jüri üyeleri Seda Sayan ve Murat Boz arasında sular durulmuyor. Program üzerinden yapılan atışmayı Murat Boz’un birinciliğini ilan etmesi başlatmış. Seda Sayan, Murat Boz’a “Seni bu sezon o kırmızı koltuğa gömeceğim oğlum” sözleriyle seslenmişti. Boz ise yüzüne çocuk filtresi uygulayarak “Seda abla duydum ki bana meydan okumuşsun. El kadar çocuğa meydan okunur mu? Açıklayabilirim, anlatabilirim.” sözleriyle esprili bir paylaşıma imza atmıştı.

“YANINDA ASLI VARKEN EFELENMİŞSİN!”

Seda Sayan bu kez jüri arkadaşı Murat Boz’a şu sözlerle seslendi:

“Seda abla el kadar çocuktan ne istiyorsun derken yine efelenmiş. Efelenmesine karışılık veriyorum. Çocuğum sus, konuştukça batıyorsun. Ama sana anlayış gösteriyorum. Yanında Aslı varken efelenmişsin. Normal, ona veriyorum. Seni bu sene o kırmızı koltuğa gömeceğim çocuğum.”