Seda Sayan’dan Keten Helva’ya remix!

Seda sayan ve O Ses Türkiye yarışmacılarından Sergio Gürlek’in birlikte seslendirdiği Keten Helva şarkısının remixi çıktı…

Seda Sayan, son zamanlarda yoğun bir temponun içine girdi. Yaz boyu dilediğince tatil yapamayan ünlü sanatçı, kendi deyimiyle Acun Ilıcalı tarafından kandırılarak TV 8’de yayınlanan Yemekteyiz isimli yarışmayı sunmaya başladı. Uzun yıllar sabah programı yapan Sayan, bu yarışmanın hiçbirine benzemediğini söylemişti. Yarışma için uzun saatler çekim yapan Seda Sayan, bir yandan da çeşitli yerlerde sahne almaya devam ediyor.

KETEN HELVA’NIN REMİX’İNE EĞLENCELİ KLİP

Bir diğer taraftan müzik çalışmalarına da devam eden Sayan, geçtiğimiz aylarda O Ses Türkiye yarışmacılarından olan Sergio Gürlek’e verdiği sözü tutmuş ve iki isim stüdyoya girerek ‘Keten Helva’ şarkısını birlikte yorumlamıştı. Büyük beğeni toplayan şarkının remix’i de vakit kaybetmeden müzikseverlere sunuldu. Tüm dijital platformlarda yerini alan Keten Helva’nın yeni versiyonu için bir de klip yayınlandı. Klipte Seda Sayan ve Sergio Gürlek’in şarkıyı stüdyoda seslendirdikleri anlarda çekilen halleri yer aldı. İkilinin eğlenceli anları şarkının remix hali ile birlikte uyum sağladı.

Seda Sayan’ın yoğun temposuna bir yeni yapım daha ekleniyor. Geçtiğimiz yıl jüri olarak katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında bu yıl da aynı ekiple birlikte yer alacak olan Seda Sayan, program için de çekimlere başladı. O Ses Türkiye’nin 5 Ekim’de yeni sezona merhaba diyeceği öğrenildi. Öte yandan daha çekimler başlamadan jüri üyeleri Murat Boz ve Seda Sayan arasında meydan okumalar başlamıştı. İkilinin karşılıklı atışmaları sosyal medyada izleyenleri güldürmüştü.