Magazin

Seda Sayan Yaptırdığı Estetik Hakkında Konuştu!

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği estetik operasyonla gündeme gelen Seda Sayan’ın yeni imajı. Ünlü şarkıcı yeni imajını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Seda Sayan, uzun bir aradan sonra önceki gün özel bir gece için Antalya ‘da sahne aldı.

Muazzez Ersoy ve Emre Altuğ ‘dan George Clooney Yorumu

Seda Sayan: Yüzüm nasıl olmuş?

Ünlü Şarkıcı Seda Sayan, uzun bir aradan sonra Antalya ‘da sahne aldı. Seda Sayan’ın estetik yaptırdığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak büyük ses getirmişti. Yaptırdığı operasyon sonrası sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Seda Sayan fotoğrafını yorumlara kapatması dikkatlerden kaçmamıştı.

Sayan paylaştığı fotoğrafı operasyon öncesi çektirdiğini söylemişti. Şarkıcıdan operasyon sonrası yeni görüntüsüyle ilk defa fotoğraf gelmişti.

Seda Sayan Yaptırdığı Estetik Hakkında Konuştu!

Seda Sayan geçtiğimiz günlerde dünyada çok moda olan ‘Fransız Askısı’ adı verilen bir operasyonla yüzünü gerdirdi. Yaptırdığı operasyon sonrası sosyal medya hesabından yeni görüntüsünü paylaşan Seda Sayan fotoğrafını yorumlara kapatması dikkatlerden kaçmamıştı. Muazzez Ersoy’un sosyal medya üzerinde yaptığı manidar paylaşımının üzerine Seda Sayan’a gönderme olarak yorumlayan bir takipçiye Seda Sayan “Gerdirip gerdirip söylemeyenler… Ah doktor Serdar, kimlere elin değmedi ama söyleyemezler” yanıtını verdi.

Seren Serengil sosyal medya hesabından Seda Sayan’ın kendisine benzetildiği dile getiren bir paylaşımda bulunmuştu. Seda Serengil” notunu düşerek paylaşmıştı..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu