Seda Sayan sözünü tuttu!

'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri üyesi Seda Sayan, önceki sezonun finalistlerin Sergio Gürlek düet yapma sözü vermişti. Sayan, verdiği sözü tuttu ve kendi çizgisinin dışına çıkarak rock söyledi...

Takip Et:

TV 8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk ile birlikte jüri üyeliği yapan Seda Sayan, gelecek sezonda da yarışmada yer almaya devam edecek. Sayan, yine aynı kanalda yayınlanan ‘Yemekteyiz’ isimli yarışmayı da sunmaya başlayacak.

“ACUN’UN TUZAĞINA DÜŞTÜM” DEMİŞTİ…

Yeni programı hakkında “Acun’un tuzağına düştüm. Bütün arkadaşlarım tatil yaparken ben harıl harıl çalışıyorum. Arkadaş onca yıldır sabah kuşağı program yapıyorum böyle uzun süren bir program görmedim. Kadınlar birbirini yiyor zaten kimseyi durduramıyorum da çok dertliyim çok.” açıklamasında bulunmuştu.

ROCK’ÇI SEDA

Geçtiğimiz sezon ‘O Ses Türkiye’ finalistlerinden Sergio Gürlek’e düet yapma sözü veren Seda Sayan, Gürlek ile stüdyoya girerek ‘Keten Helva’ şarkısını seslendirdi. Şarkıyı rock tarzında seslendiren Sayan, kendi çizgisinin epey dışına çıktı. Ünlü sanatçının rock performansı merakla beklenirken şarkının 14 Ağustos’ta çıkacağı öğrenildi.