Kültür ve Sanat

Seda Sayan konserini iptal etti!

Koronavirüs salgınından etkilenen Seda Sayan da tüm dünya gibi süreç boyunca eve kapanmış, meslektaşları gibi aylarca sahnelerden ve hayranlarından uzak kalmıştı. Pandemi sürecini yazlığında geniş ailesi ile birlikte geçiren ve hem kendisini hem de ailesini koruma altına alan Sayan, bu süreçte makyaj yapmayı tamamen bıraktığını açıklamıştı. Genç kızlara taş çıkaran görüntüsü ve enerjisi ile her daim dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı son dönemde sosyal medyadan makyajsız fotoğraflarını da yayınlamaktan çekinmedi. Hayranlarından tam not alan Sayan, pandemi sürecinde form tutmak için pilates ve yüz yogası yaptığını da açıklamıştı.

Pandemi sürecinde kendine vakit ayıran Seda Sayan, normalleşme süreciyle birlikte sahnelere adım atan sanatçılardan biri olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da bir mekanda sahneye çıkan Seda Sayan’ı izlemeye gelenler arasında oğlu Oğulcan Engin ve müstakbel gelini oyuncu Ezgi Eyüboğlu da vardı. Sahneden Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’na övgüler yağdıran Seda Sayan “Allah tamamına erdirsin” diyerek çiftten bir evlilik haberi beklediğinin de sinyallerini vermişti. Bodrum dönüşü İstanbul’da görüntülenen Ezgi Eyüboğlu ise Seda Sayan’ın sözlerine övgülerle yanıt vermiş, ilk kez kendisini canlı dinlemeye gittiğini söylemişti.

GÜLBEN ERGEN’DEN SEDA SAYAN’A DESTEK!

Seda Sayan, İstanbul’da da sık sık sahneye çıktığı ve yaz boyu anlaşma yaptığı mekanla ters düştü. Ünlü sanatçı, bugün Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak sahnesini iptal ettiğini duyurdu. Sayan, gerekçe olarak verilen sözlerin yerine getirilmemesini gösterdi. Seda Sayan’a hayranları “Neden?” sorusunu yönelse de ünlü sanatçıdan başka bir açıklama gelmedi Seda Sayan’a aynı mekanda haftalar önce sahneye çıkan Gülben Ergen destek verdi. “Senin kalbini kıran milyonların kalbini kaybeder… ” diyen Ergen, magazin tarihine geçen ve son yıllarda fenomen olan sözüne atıfta bulunarak şunları yazdı: “Unutmayın ki Seda Sayan’a hiç bir şey olmaz”

Günler öncesinde konserin reklamını yapmaya başlayan Seda Sayan, eğer iptal etmeseydi bu akşam sahnede olacaktı. Mekan sahipleri ve Seda Sayan arasındaki sorun çözülemeyince ünlü sanatçı tüm rezervasyonlara rağmen sahnesini iptal etmek durumunda kaldı. Yaşanan problemin neden kaynaklı olduğu ise henüz bilinmiyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu