Seda Bakan’ın forma girme sırrı!

16 Ağustos'ta kızı Leyla'yı dünyaya getiren Seda Bakan'ın korse kullanarak fit göründüğü ortaya çıktı...

Takip Et:

Behzat Ç’nın Eda komseri, Kardeş Payı’nın Feyza Özdemir’i Seda Bakan, uzun süredir birlikte olduğu müzisyen Ali Erel ile 2014 yılında hayatını birleştirmişti. Yılın başında hamile olduğunu açıklamayan ünlü oyuncu, 16 Ağustos’ta kızı Leyla’nın doğmasıyla birlikte anne olma heyecanını yaşamıştı.Doğumdan birkaç gün sonra minik kızı Leyla’yı emzirirken çekildiği görülen bir fotoğrafını yayınlayan Bakan, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti.

Önceki günlerde Leyla’nın 40’ını uçuran ve Kocaeli’nde bir mevlid yapan Seda Bakan, mevlitten çekilmiş fotoğrafları sosyal medyadan takipçileri ile paylaşmıştı. Sade bir tören yapmasıyla sosyal medyada taktir toplayan Bakan’ı görenler ünlülerin gösterişli baby shower ve bebek törenlerine atıfta bulunmuştu.

DÜRÜST SEDA

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenmişti. Doğumun üzerinden 1 ay geçmiş olmasına rağmen fit fiziği ile dikkat çeken güzel oyuncu, küçük kızı için bolca alışveriş yapmıştı. Seda Bakan’ın doğumdan sonra hızlıca eski formuna kavuşmasının sırrı ortaya çıktı. Instagram bir takipçisinden gelen soruya yanıt veren Bakan, korse kullandığını söyledi.

Hamileliğinin son dönemini eşi, annesi ve kayınvalidesi ile birlikte Bodrum’da geçiren Seda Bakan, birkaç kez beachte bikinili olarak görüntülenmişti. Deniz keyfi yaparken objektifleri fark eden ünlü oyuncu, denizden havlu ile çıkmıştı. Beachte çalışan görevlilerin imdanına yetiştiği Bakan, havlu ile ilginç görüntüler vermişti. Seda Bakan, birkaç kez art arda gazeteciler tarafından fotoğraflarının çekilmesinin ardından sosyal medyada isyan etmiş ve habercilerden fotoğraflarını çekmemelerini rica etmişti.