Yaşam

Seda Bakan’ın dikkat çeken kolyesi!

2.5 ay önce kızı Leyla’yı dünyaya getiren 34 yaşındaki oyuncu Seda Bakan, minik kızı ile birlikte Bebek’te bulunan bir kafede kahvaltı yaptı. Mekan çıkışı kameralar karşısına geçen Bakan’ın boynundaki kolyesi dikkat çekti. Kızının isminin baş harfi L’yi boynunda taşıyan Seda Bakan, her şeyin güzel gittiğini ve anneliğin çok özel bir duygu olduğunu söyledi. Her zaman olduğu gibi neşeli halleri ile objektiflere yansıyan Seda Bakan, kızını pusetine yatırarak, arabasına binip evinin yolunu tuttu.

SEDA BAKAN’DAN KORSE İTİRAFI!

16 Ağustos’ta kızı Leyla’nın doğmasıyla anne olma heyecanını yaşayan Seda Bakan, doğumdan haftalar sonra bir alışveriş merkezinde görüntülenmişti. Doğum kilolarından hızlı bir şekilde kurtulduğu görülen güzel oyuncu fit haliyle “Seda eski formuna çabuk kavuştu” yorumlarına sebep olmuştu. Ünlü oyuncu sosyal medyada bir takipçisi tarafından yöneltilen hamilelik sonrası nasıl form tuttuğu yönünde soruya dürüstçe cevap vererek korse giydiğini ifade etmişti.

Doğum sonrası kızını hastane odasında emzirdikten sonra çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Seda Bakan, bir kısım sosyal medya kullanıcı tarafından eleştirilmişti. Bu eleştirilerin haksız olduğunu düşünenlerin sayısı da bir hayli fazlaydı. Kızı Leyla’nın yüzünü saklamamayı tercih eden ünlü oyuncu, önceki günlerde 40’ı çıkan kızı için Kocaeli’nde mevlit okutmuştu. Son dönemde ünlülerin düzenlediği görkemli törenlerin aksine sade bir mevlit yapan Seda Bakan, bu tercihi ile takipçilerinin taktirini kazanmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu