Magazin

Seda Bakan’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

2014 Yılında Ali Erel ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu Seda Bakan’ın, geçtiğimiz aylarda hamile olduğu iddiası, magazin kulislerinde bomba gibi düşmüştü. Ünlü oyuncu çıkan iddialara bir süre sessiz kalsa da, önceki haftalarda vizyona giren Öldür Beni Sevgilim adlı sinema filminin galasında sevindirici haberi vermişti.

Seda Bakan, filmin galasının ardından bir açıklama yaparak 3 aylık hamile olduğunu itiraf etmişti. Hamile olduğunu sadece bir kaç kişiye söyleyen Seda Bakan, iddiaları ortaya atan kişiye veryansın etmişti.

Geçtiğimiz akşam bir kebap restoranına gelen ünlü oyuncu, yemeğini yedikten sonra gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Hamilelik döneminin iyi geçtiğini ve pek fazla aşermediğini söyleyen Seda Bakan, nazlı bir hamilelik geçirmiyorum dedi.

Geçtiğimiz günlerde bebeğinin cinsiyetini öğrendiğini söyleyen Seda Bakan, yeni doğacak bebeğin KIZ olacağını itiraf etti. Hamileliğinde 5. ayına giren ünlü oyuncu, yeni doğacak kızlarının adını henüz kararlaştıramadıklarını da belirtti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı