Medya

Seda Bakan’dan Mucize Doktor açıklaması!

Geçtiğimiz sezona damga vuran ve perşembe günleri reytinglerde zirveyi kimselere bırakmayan Mucize Doktor’un oyuncu kadrosunda değişimler yaşanmaya devam ediyor. İzleyicinin yıllar sonra Yasemin Özilhan’ı ekranda görmesini sağlayan diziye birçok oyuncu dahil olmuş zaman zaman ise vedalar yaşanmıştı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan gibi isimlerin yer aldığı diziden son olarak Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder ve Damla karakteri ile fenomen diziye sonradan dahil olan Merve Dizdar’ın veda ettiği duyurulmuştu.

SEDA BAKAN, MUCİZE DOKTOR’DA!

Çekimleri henüz başlamayan Mucize Doktor için hazırlıklar sürerken dizi ile Seda Bakan’ın adı anılmaya başlamıştı. Geçtiğimiz yıl anne olan ve bu sebeple bir süre ekranlardan uzak kalan Bakan, iddiayı doğruladı. Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen ve kızı Leyla’nın eksiklerini almak için orada olduğunu belirten ünlü oyuncuya Mucize Doktor dizisinde yer alıp almayacağı soruldu. Yapım şirketiyle prensipte anlaştıklarını ve sadece imza aşamasının kaldığını söyleyen Bakan, hayranlarına müjdeyi vermiş oldu. Behzat Ç. ve Kardeş Payı gibi dizilerle yıldızı parlayan güzel oyuncunun Mucize Doktor’a bir doktoru canlandıracağı öğrenildi. Bakan’ın dizinin gelecek sezonunda hikayeye nasıl dahil olacağı ise henüz bilinmiyor.

Mucize Doktor, kuşkusuz geçen sezonun en dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Otizmli bir doktor olan Ali Vefa’nın hikayesi ile milyonlarca televizyon izleyicisini ekran başına kitleyen dizi, toplumda  otizm konusunda büyük bir farkındalık yaratılmasına da destek olmuştu. Otizmli bireylerin yaşadıkları zorlukları gözler önüne seren yapım, birçok otizim derneği ve otizmli çocuğu olan aileden teşekkür mesajları almıştı.

Öte yandan en çok izlenen yapımlar arasında olan Mucize Doktor, bir anda kendi yıldızlarını da yarattı. Fenomen haline gelen dizinin oyuncuları izleyici ve firmalar tarafından yakın markaja alınmaya başladı. Sosyal medyada milyonlarca takipçiye ulaşan genç oyuncular bir yandan da önemli firmaların reklam yüzü oldu. Ayrıca özellikle dizinin başrolü, Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez, bu yıl ödülleri sildi süpürdü. Ünlü oyuncu son olarak Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu