Yaşam

Seda Bakan: “Sütüm kesildi, bitsin bu kabus!”

Ali Erel ile 6 yıldır evli olan Seda Bakan, geçtiğimiz yıl ağustos ayında kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Sosyal medyadan bir paylaşım yapan ve son dönemdeki olaylar sebebiyle çok üzüldüğünü ifade eden ünlü oyuncu sütünün kesildiğini söyledi. Seda Bakan‘ın açıklamaları şu şekilde:

“Küçükken anneanneme geceleri ruhlardan hep korktuğumu söylerdim. Anneannem de bana; ”korkma, duanı et yat kızım. Ruhlardan değil insanlardan kork” derdi. Anlamazdım neden öyle dediğini… Büyüdüm. Anladım ki farklıydı herkes. İyiler kadar kötü insanlarda vardı hem de ne kötüler… Hayalimizin, zihnimizin kabul etmeyeceği kadar kötüler…

Son zamanlarda bu kötü insanların yaptığı olaylar, şehitlerimiz ve aileleri beni darmadağın etti. Bebeğime 7/24 süt veren bir anneyim. Bu olaylardan sonra sütüm kesildi. Mesele benim hayatım değil ve belki benim sütüm geri gelir ama gidenleri kimse geri getiremez!

Dağılan aileleri kimse geri toplayamaz… Ve son olarak az önce izlediğim mülteci kardeşlerimizin videoları beni yine mahvetti. Bir anne olarak kendi bebeğim kadar bebekleri o botlarda sırılsıklam, aç susuz gördükçe elim ayağım terliyor, kendime gelemiyorum. Bir an önce bitsin bu kâbus…”

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı