Medya

Seda Bakan setlere dönmeye hazırlanıyor!

Müzisyen Ali Erel ile 5 yıldır süren evliliğini kızı Leyla’yı dünyaya getirerek taçlandıran Seda Bakan, önceki akşam bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Anneliğin güzel gittiğini söyleyen ünlü oyuncu, minik kızı Leyla’yı emzirmeye devam ettiği ve doğum kilolarını henüz veremediğini anlattı. Bakan, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan doğum sonrası eski haline nasıl döndüğünü soran bir takipçisine “Korse kullanıyorum” yanıtını vermişti.

BİRKAÇ AY SONRA ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK

Son olarak Murat Boz ile başrolünde yer aldığı Öldür Beni Sevgilim isimli filmde boy gösteren Seda Bakan, “Setlere ne zaman döneceksiniz?” şeklinde yöneltilen bir soruya “Şu anda da gelen teklifler var. Leyla’nın biraz daha büyümesini bekliyorum. Birkaç ay sonra olabilir” cevabını vererek oyunculuktan uzun süre ayrı kalmayacağının sinyallerini verdi.

2007 yılında yayınlanan Sana Mecburum isimli dizide Leyla karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine başlayan Seda Bakan, yıllar içerinde birçok başarılı projede yer aldı. Bir dönemin fenomen dizisi Behzat Ç.’de Eda komiser olarak tanınmaya başlayan 34 yaşındaki oyuncu, daha sonra Kardeş Payı dizisinde Feyza Özdemir olmuştu. Bakan, Kardeş Payı’nda Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte yer almıştı. Güzel oyuncu son olarak 2017’de final yapan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde oynadı. Diziler haricinde sinema filmi de yapan Seda Bakan, Behzat Ç. dizisinin filminde, Kara Bela’da ve Cem Yılmaz’ın Arif V 216 isimli filminde sinema seyircisi ile buluştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu