Seda Bakan, mutluluğunu paylaştı!

Seda Bakan, geçtiğimiz ay dünyaya getirdiği kızı Leyla'nın 40 mevlidini okuttu...

Takip Et:

Oyuncu Seda Bakan, 5 yıl önce müzisyen Ali Erel ile hayatını birleştirmişti. Daha önce Behzat Ç’de Eda karakterine hayat veren Bakan, Kardeş Payı dizisinde Feyza Özdemir olmuştu. 33 yaşındaki oyuncu Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filminde yer almıştı. Komedi dizi ve filmlerindeki performansı ile tanınan ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıl hamile olduğunu açıklamıştı. Kız bebek bekleyen Bakan, 16 Ağustos’ta kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Bakan ve Erel çifti ilk kez anne-baba olma heyecanı yaşarken sevenleri güzel oyuncuya yolladıkları mesajlarla güzel dileklerini sunmuştu.

Seda Bakan’ın doğum sonrası Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ise bir kesim tarafından ağır bir şekilde eleştirilmişti. Fotoğrafta hastane odasında kızı Leyla’yı emzirirken görülen Seda Bakan’ın fotoğrafına gelen yorumlara birçok sosyal medya kullanıcısı tepki göstermişti. Bakan’ın anne olduğu ve emzirmenin çok doğal bir olay olduğunu söyleyen kullanıcılar, kötü yorum yapanları art niyetli olmakla suçlamıştı. Seda Bakan’dan önce meslektaşı olan Hazal Kaya da benzer yorumların hedefi olmuştu. 7 aylık hamile olan ünlü oyuncu, oğlunun adının Fikret Ali olduğunu bikinili bir pozu ile Instagram’da açıklamış ve birçok eleştiri gelmişti. Didem Soydan gibi birçok ünlü kadın Hazal Kaya’yı savunmuştu.

LEYLA BEBEĞİN KIRKI UÇTU

Seda Bakan, 40’ı çıkan kızına Kocaeli’nde mevlid okuttu. Mevlidten fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan ünlü oyuncuyu ailesi ve akrabaları yalnız bırakmadı. Seda Bakan’ın takipçileri oyuncu ve kızı Leyla’ya ‘Maşallah’ yorumlarında bulundu.