Medya

Seda Bakan, Mucize Doktor’da tam aradığını buldu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyunu Seda Bakan, aşinayı üzere Mucize Hekim dizisine 2.sezonda Ferda karakteri ile katıldı. Ünlü oyuncu yine kariyerine böyle eforlu bir yapım ile dönüş yaparak, iddiasını da ortaya koydu.

Seda Bakan, 10 Ekim 1985 doğumlu. Oyuncu 35. yaş gününü beğendikleri ile bir arada kutladı. Seda Bakan, eşi Ali Erel’in sürprizi ile çok mutlu bir akşam geçerdi. Davete katılan dostlarının korona kasveti olmadığını, yeni test yaptıranlarla toplandığını anlatan Seda Bakan, doğum günü için herkesin özellikle test yaptırdığını da anlattı.

Oyuncu, “Böyle hoş bir organizasyon yapmış Ali.
Onları bakınca çok mutlu oldum” açıklamasında bulundu.

Seda Bakan, eşinin romantik birisi olduğunu ama bebek olduktan sonra azıcık değişikleştiğini, her şeyin Leyla’ya göre endekslendiğini anlattı.

Birlikteliklerinde 7 seneyi geride bırakan çift, kameralar karşısında da oldukça mutluydu. Mucize Hekim dizisinde Ferda karakterine yaşam veren oyuncu, her şeyin iyi gittiğini açıkladı.

Kendisine yapılan geri dönüşlerden mutlu olduğunu anlatan Seda Bakan, “Güzel neticeler başka bir deyişle ben hoş tepkiler alıyorum.
Ama bence şu an iyi gidiyor. Adaletli hocanın kızı olma şeyi iyi geldi insanlara. Ben çok mutluyum” dedi.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu