Seda Bakan hamile olduğunu açıkladı!

Seda Bakan geçtiğimiz akşam katıldığı organizasyonda anne olacağını itiraf etti...

seda-bakan-anne-hamile-mi

Ünlü oyuncu geçtiğimiz akşam başrol olarak oynadığı Öldür Beni Sevgilim filminin tanıtımına katıldı. 1 Mart 2019 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak olan romantik komedi türündeki filmin fragmanı tanıtıldı. Film oyuncularının yanı sıra bir çok ünlünün katılımıyla tanıtım oldukça eğlenceli geçti. Tanıtım sonunda oyuncular tek tek röportaj verdi. Murat Boz rol gereği yamaç paraşütü yaptığını söylerken filmde en çok zorlandığı sahnenin o olduğunu söyledi. Murat Boz yükseklik korkusunun olduğunu belirtti. Yamaç paraşütü sahnesinde korkusunu biraz da olsa yendiğini söyleyen Boz, paraşütü kullanan hocasına güvendiğini söyleyerek kendisine teşekkür etti.

Murat Boz’un ardından röportaja Seda Bakan geldi ve müjdeli haberi verdi. Murat Boz için kendisinin dayı olacağını itiraf eden ünlü oyuncu yakında anne olacağının müjdesini verdi. Seda Bakan başrol oynadığı film için de Murat Boz ile birlikte oynamaktan mutlu olduğunu belirtti. Murat Boz’un büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu ve bir çok sevenlerinin olduğunu söyleyen Seda Bakan, Murat ile çalışmak gerçekten keyif vericiydi dedi.

Konu yeniden hamilelik iddialarına gelince Seda Bakan, bu durumu bir kaç kişi bildiğini söyledi. Bu haberi ortaya çıkaran kişiyi bulacağını belirtti. Anne olacağı haberini kendisi özel açıklayacağını belirtirken haberi ortaya atan kişinin tüm planları alt üst ettiğini söyledi. Seda Bakan, Murat Boz’a dönerek “Bende kısmet olursa hala olurum” demesiyle büyük bir kahkaha tufanı koptu. Murat Boz ise gülerek Seda Bakan’a “İnşallah” diyerek cevap verdi.