Medya

SEÇKİN ÖZDEMİR’Lİ ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİNİN KONUSU VE OYUNCULARI!

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor.


 

Mia yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor. Yeşilçam filmlerindeki sıcaklığı ekranlara taşıyacak olan Ateşböceği’nin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı.

 

ATEŞBÖCEĞİ FİLMİNİN KONUSU NE?

 

Aslı ve Barış’ınaşkı çok konuşulacak. Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış (Seçkin Özdemir)… Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız Aslı ( Nilay Deniz). Nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler. Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile kısa sürede izleyenlerin favorisi olacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu