Magazin

Seçkin Özdemir, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı!

Son olarak reytinglere yenik düşerek 8 bölümde final yapan Sevgili Geçmiş dizisinde Sinan karakterine hayat veren oyuncu Seçkin Özdemir, aşkta kazandı. Daha önce kendisi gibi oyuncu olan Derya Şensoy ve Demet Özdemir gibi isimlerle sevgili olan ünlü oyuncu, bir kez daha aradığı aşkı dizi setlerinde buldu.

Seçkin Özdemir‘in Sevgili Geçmiş dizisinde İpek karakterine hayat veren rol arkadaşı Sevda Erginci ile aşk yaşadığı öğrenildi. İlişkileri 1 ay önce başlayan oyuncu çift, önceki akşam Anadolu Efes maçını salonda birlikte izledi. İkilinin samimi halleri aşkı gün yüzüne çıkardı. Böylelikle biten bir dizi yeni doğan bir aşka sebep olmuş oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu