Şebnem Ferah’tan yeni yıla hızlı başlangıç!

Rock müziğin kraliçesi olarak kabul edilen Şebnem Ferah, yeni yılın ilk büyük konserini Bostancı Gösteri Merkezi'nde verecek...

Takip Et:

Şebnem Ferah, 11 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser vermeye hazırlanıyor. Anlantis Yapım’ın organizasyonu ile yeni yılın ilk konserini verecek olan ünlü sanatçıya her konserinde olduğu gibi bu konserinde de 23 yıldır birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları OzanTügen (klavyeler), Buket Doran (bas gitar), Aykan İlkan (davul), Barış Manisa (gitar), Kerem Özyeğen (gitar), Serdar Barçın (flüt) ve Ceren Akyıldız (vokal) eşlik edecek.

Şebnem Ferah, Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserden ilk albümü Kadın’dan son albümü Parmak İzi’ne kadar yer alan bütün albümlerinden şarkıların yer aldığı bir repertuvar ile hayranlarının karşısına çıkacak. Ferah’ın 3 saat boyunca sahnede olması bekleniyor.

HARBİYE AÇIKHAVA’YI KAPATMIŞTI…

Şebnem Ferah, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Atlantis Yapım’ın organize ettiği konserle Harbiye Açıkhava’nın kapanışını yapmıştı. Harbiye’yi dolduran 5 bini aşkın hayranına akıllardan silinmeyen şarkılarını seslendiren Şebnem Ferah, ekim ayında unutulmaz bir konsere imza atmıştı. Yaz boyu birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Harbiye Şebnem Ferah konseri ile kapılarını kapatmıştı.

Öte yandan ünlü sanatçı, her yıl olduğu gibi bu yıl da açıkhava konserlerinin yanı sıra birçok festivalde sahneye çıkmış ve ülkenin çeşitli yerlerindeki hayranları ile buluşmuştu. Birçok genç şarkıcı ile festivallerde aynı sahnede yer alan Ferah, geçen yıllara rağmen genç dinleyicilerin en çok dinlemek istediği Rock’çılar arasında bulunuyor.