Şebnem Ferah Harbiye’yi kapattı!

Rock müziğin kraliçesi Şebnem Ferah, önceki akşam verdiği konserle, Harbiye Açıkhava sezonunu kapattı...

Takip Et:

Harbiye Açıkhava’nın geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da son misafiri Rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah oldu. Kapanış konserine imza atan ünlü rockçı alanı dolduran yaklaşık 6 bin hayranına bir kez daha unutulmaz bir gece yaşattı. 23 yıldır müzik dünyasında yer alan başarılı sanatçı, eski ve yeni birçok şarkısını yaklaşık 3 saat kaldığı sahnede seslendirdi. Havanın soğukluğuna aldırış etmeyen Şebnem Ferah hayranları gece boyunca şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

PİYANONUN BAŞINA GEÇTİ

Sahnede hayranlarına bir de sürpriz yapan Şebnem Ferah, ‘Kimse Bilmez’ isimli şarkısını piyano çalarak yorumladı. Ferah’ın piyano çaldığı anlar büyük alkış aldı. Her zaman olduğu gibi siyahlar içinde sahneye çıkan ünlü sanatçının dövmeleri ve kilo vermiş olması dikkat çekti.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yazın ilk günlerinde başlayan Harbiye Açıkhava konserleri yaz boyunca birçok yıldız ismin konserleri ile devam etti. Neredeyse her gün bir ünlü sanatçının sahne aldığı Harbiye, günlük ortalama 5 bin kişiyi misafir etti. Yaz aylarını İstanbul’da geçirenlerin uğrak noktası olan Harbiye Açıkhava bu yıl mekanın sahibi polemiği ile sık sık magazin gündemini süsledi. Hadise’nin buradaki konser sonrası kendisini mekanın sahibi ilan etmesi üzerine birçok isim polemiğe dahil oldu. Tarkan ve Ebru Gündeş bu yıl Harbiye sahnesine dönerek 7 ayrı konser verdi. Son konserini 2017 yılında yapan Tarkan’ın biletleri satışa çıktığı saatlerde tükenirken Megastar 7 günde de Harbiye’nin kapasitesini zorladı.