Medya

Şebnem Bozoklu’nun yeni saçları ve yeni dizi imajı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, en son atv ekranında yayınlanan Gel Dese Aşk isimli dizide yer almıştı. Yalnızca 4 kısım yayınlanan, büyük tepki sürükleyen ve reytingleri de harika olmayan dizi, atv tarafından pandemi sonrasında yayından kaldırıldı.

Şebnem Bozoklu ise 2020-2021 sezonunda yeni bir dizide izleyicilerin karşısına çıkacak. Iyi Aile Babası adlı dizide; Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Timur Acar, Melek Baykal ve Bahar Şahin ile buluşan ünlü oyuncu yeni rolüne hazırlanıyor.


Sosyal medyadan zaman zaman paylaşımlarda bulunan oyuncu, kendisiyle alakalı son gelişmeleri instagram hesabından duyurdu.
İşte o paylaşım:

Yeniden evden hiç çıkmadığım günlerden birini sonlandırırken şöyle bir dönüp güne bakıyorum; mutfakta ciddi bir ayıklama, örneğin 6 yıldır kullanılmayan ekmek makinasıyla vedalaşma ve dolapları daha kullanışlı hale getirme çalışmaları devam ediyor. Yeniden az kahve içmeyi başaramadım ama su içmeyi başardım. Netflixte Sing On izlemeye başlayıp tamamını tamamladım. jürinin ses incelemeyi yapan bir makina olduğu şarkı müsabakası . Yeni karakterime çalıştım üstelik yeni saçlarımla 💇🏽‍♀️Gün gibi gün ❤️💜

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu